ул. Большая Васильковская, 77
г.Киев, Украина

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вых: Сб, Вс

ДФС змінила адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями

ДФС повідомляє про зміну адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом (протокол SOAP). З 9:00 28.05.2019 необхідно використовувати наступну адресу:

http://80.91.165.205/WebSrvGate/gate.asmx.

Квитанції та документи для користувачів даного сервісу зберігаються у базах даних сервісу протягом 72 годин. Якщо користувач не здійснив їх отримання клієнтським програмним забезпеченням протягом 72 годин, вони направляються на адресу електронної пошти, зазначену платником.

Звертаємо увагу користувачів M.E.Doc​​​​​​! Встановивши оновлення програми M.E.Doc 11.01.008, ви і надалі будете успішно відправляти звіти на реєстрацію та отримувати відповідні квитанції. У разі продовження роботи на попередніх версіях програми ви не зможете відправляти будь-які звіти у ДФС за прямим з’єднанням.

Для користувачів Арт-Звіт!  З огляду на вище вказану новину сьогодні було оновлено програму Арт-Звіт Pro до версії 5.3.8, в якій змінено WEB-сервісу на нову. Таким чином користувачі можуть успішно успішно відправляти по прямому з’єднанню до ДФС України звіти на реєстрацію та отримувати відповідні квитанції. Квитанції та документи для користувачів будуть зберігатися у базах даних сервісу ДФС України протягом 72 годин. Якщо користувач не здійснив їх отримання клієнтським програмним забезпеченням протягом 72 годин, вони направляються на адресу електронної пошти, зазначену платником.

Користувачам ПЗ "Соната" для продовження роботи за прямим з'єднанням зі шлюзом ДФС необхідно оновити ПЗ "Соната" до версії 0.25.2.1 від 28.05.2019 року.

Комментариев

    Оставить комментарий

    Если у Вас есть вопросы просто нажмите кнопку...

    Свяжитесь с нами