вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Хто ми

Кей Солюшнз – це ключове рішення. Багато головних бухгалтерів на питання керівників, що стосуються господарської діяльності підприємства, відповідають: «ні, ми так не зможемо» або «так не можна». Наші фахівці Вам ніколи не відмовлять, завжди нададуть найкращі рішення та обґрунтовану відповідь.

Центральний офіс нашої компанії знаходиться у самому центрі Столиці, також у нас є два представництва у Львові та Дніпрі. Маючи в своїй структурі більше 30 осіб штату, ми об'єднуємо великий досвід і сильну команду, яка захоплена, допомагаючи нашим клієнтам досягти успіху. Ми робимо це завдяки винахідливому підходу у вирішенні завдань, надаючи ефективні рішення нашим клієнтам у досягненні поставленої мети.

image

ТОП-менеджмент компанії

Цінності
нашої компанії

Різноманітний та багатий досвід для реалізації намічених планових завдань вимагають від нас аналізу моделі розвитку. Повсякденна практика показує, що зміцнення та розвитку структури дозволяє оцінити значення напрямів прогресивного розвитку. Не слід, проте забувати, що зміцнення та розвиток структури є цікавим експериментом перевірки позицій, займаних учасниками щодо поставлених завдань.

12

Років
досвіду

35

Досвідчених
співробітників

80

Нових
справ

165

Постійних
клієнтів

Відгуки

Олександр

Олександр

Власник бізнесу
Висловлюю подяку компанії "Кей Солюшнз" та всьому колективу. Моїм фірмам загрожувало банкрутство та штрафи за недотримання нашого законодавства у фінансовій та бухгалтерській сфері. Тому моя оцінка вартості аудиторських послуг та проведених робіт у Києві та Дніпропетровську Ростиславу та його команді буде найвищою з усіх, яку можна поставити. Спасибі за допомогу.
Олег

Олег

Приватний підприємець
Коли відкривав ТзОВ, розумів, що окреме місце треба буде виділити під бухгалтерський відділ. Але, на жаль, мій власний відділ не впорався. Тоді знайомий порекомендував звернутися за допомогою до консалтингової групи Innova Consulting Group, а саме до Кей Солюшнз. Бухгалтери консультують дуже якісно, розуміються на своїй справі, до того ж просто приємні люди. Рекомендую!
Оксана

Оксана

Приватний підприємець
Хотіла залишити відгук про спеціаліста Івана. Мій Зевс бухгалтер, Мерлін Монро аудиторських та бухгалтерських ментів, чарівник вирішення проблем звичайних людей. Миттєва відповідь на найскладніше питання вирішила мою проблему докорінно. На пропозицію вийти за мене заміж – відмовився, що свідчить про крайню компетенцію фахівця. О, Іване, співала б Вам дифірамби, та на жаль не володію достатнім складом для цих дій.
Артем

Артем

Власник бізнесу
Відгук Миколаївського порту про відмінну роботу Аудиторської фірми в Україні "Кей Солюшнз". Було надано якісну та оперативну допомогу в нашому штормучому законодавстві. Справжні професіонали, дякую за співпрацю!
Максим

Максим

Приватний підприємець
Професіоналізм, компетентність – незмінні якості співробітників "Кей Солюшнз". Дякуємо за відмінну роботу та нове життя нашому бізнесу!
Микита

Микита

Власник бізнесу
Рекомендую. Що сподобалося: Чіткі, конкретні, обґрунтовані та підкріплені законодавством відповіді. Відповідає безпосередньо фахівець із Вашого питання, а не секретар чи стажер. Також, надання не стандартних рішень ситуацій та договір на надання аудиторських послуг, яких мені не могли запропонувати в будь-якій іншій конторі, в яку я продзвонював зі списку пошуку Google. Дякую за консультацію!
Маргарита

Маргарита

Приватний підприємець
Зверталася за консультацією у "Key Solutions". Після детального вивчення проблеми отримала швидко та якісно професійну та вичерпну відповідь та про види аудиторських перевірок та аудиторських послуг. Ростислав запропонував варіанти вирішення проблеми та озвучив можливий результат на виході кожного запропонованого варіанту. Відразу було видно, чітко налагоджена робота професіоналів своєї справи. Велике дякую за допомогу. Ніколи нікого не рекомендувала на просторах інтернету, але можу з упевненістю рекомендувати. Звертайтеся, тут Вас почують і допоможуть вирішити питання, що виникли.
Олексій

Олексій

Власник бізнесу
Всегда внимательны и оперативны. Аудиторы "Кей Солюшнз" умеют вникать в возникающие проблемы. Быстрая и качественная помощь в вопросах аудита, налогового и бухгалтерского учета. Огромное спасибо.
Дмитро

Дмитро

Власник бізнесу
Після першої спроби самостійно вирішити бюрократичні питання щодо оформлення звітів через державні інстанції, я вирішив звернутися до фахівців. І «Кей Солюшнз» порадували мене своїм підходом до справи. Вирішили все дуже швидко та якісно. Рекомендую.
Микола

Микола

Приватний підприємець
У моїй діяльності часто доводиться стикатися з різними фін звітностями та первинними документами. Знайомий порадив звернутися до компанії «Кей Солюшнз». Хлопці зробили все дуже швидко, зібрали всі документи та забезпечили їхнє проходження інстанціями. Потім був супровід ще однієї угоди. Все пройшло успішно, і ми вирішили довірити їм бухгалтерський супровід нашої фірми. Працюємо вже рік. Поки що не виникало жодного нарікання.
Юрій

Юрій

Приватний підприємець
Хочу висловити подяку колективу Кей Солюшнз за професіоналізм, якість наданих аудиторських послуг та індивідуальний підхід до вирішення бізнес-завдань! Бажаю успіху, процвітання та безліч успішних клієнтів!
Тетяна

Тетяна

Власник бізнесу
Дякуємо вашій компанії за бухгалтерський аудит нашої компанії. Спрацьовано швидко, незважаючи на травневі свята. І хочу зазначити, що оплата аудиторських послуг не була змінена, хоча в процесі перевірки набігло дуже багато додаткових моментів, які не передбачалися.

Цінності Нашої Компанії

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами