вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Аудиторська компанія Кей Солюшнз у Києві

Ключові рішення для бізнесу

Ви все вірно розумієте, Кей Солюшнз - це Аудиторські послуги та ключові рішення, в тому числі податковий аудит, бухгалтерський аутсорсинг. Багато головних бухгалтерів на питання керівників, які стосуються господарської діяльності підприємства, відповідають: “Ні, ми так не зможемо” або “Так не можна”. Наші експерти Вам ніколи не відмовляти. Аудиторська компанія у Києві - завжди надасть найкращі рішення та обґрунтований відповідь.

Центральний офіс нашої компанії знаходиться у самому центрі Столиці, також у нас є два представництва у Львові та Дніпрі. Маючи в своїй структурі понад 30 осіб штату, ми об'єднуємо великий досвід та сильну команду, яка захоплена, допомагаючи нашим клієнтам досягти успіху. Ми робимо це завдяки винахідливому підходу до завдань, надаючи ефективні рішення нашим клієнтам у досягненні поставлених цілей.

icon

Сильная
команда

icon

Найкращі
фахівці

Зателефонуйте нам

Аудиторські послуги – наші переваги

images

Трирівнева система контролю

Ми завжди прагнемо зробити наші послуги якіснішими, тож розробили систему трирівневого контролю. Як це працює? Все просто - перед тим, коли сформована послуга буде надана клієнту, наші спеціалісти, починаючи від виконавця та закінчуючи менеджером проекту, тестують послугу на предмет відповідності чинному законодавству та стандартам нашої компанії щодо надання аналогічних послуг.

images

Ефективні консультації

Якими є податкові та нормативно-правові наслідки для компанії, яка будує завод з виробництва в Україні? Що компанії необхідно знати перед покупкою основного кошти? Що ви повинні знати про зовнішньоекономічну діяльність? Що компанія повинна знати про ПДВ, податки на заробітну плату, та імпортні мита при експорті продукції до ЄС? Ви маєте багато питань. «Кей Солюшнз – Аудиторські послуги» відповість на всі Ваші запитання.

images

Використання в роботі CRM

Чтобы повысить производительность и реализовать многозадачность, наша Компания приняла решения использовать сервис CRM. Представьте себе, пару минут назад вы на

images

Система менеджменту якості

Наша компанія використовує стандарти внутрішнього аудиту ISO 9001. Ці стандарти забезпечують керівництво та інструменти, щоб послуги, які ми надаємо постійно покращувалися та відповідали вимогам замовника.

Аудиторська компанія Key Solutions працює на ринку України понад 12 років. У нашій команді висококваліфіковані спеціалісти з питань ведення бухгалтерського обліку, податкового планування, консалтингу, які забезпечать комплексний супровід вашої бізнес-діяльності, не лише у Києві та інших містах України, а й за кордоном.

Аудиторська компанія Кей Солюшнз працює за такими напрямками:

- Аудит фінансової звітності;

- Організація та ведення бухгалтерського обліку;

- Консалтинг;

- сприяння розвитку представників малого, середнього та великого бізнесу;

- Створення ефективної системи контролю.

Звернувшись до нас, кожен клієнт гарантовано отримує очікуваний результат. Ми дбаємо про свою репутацію та підтримку бренду, тому всі послуги нашої аудиторської компанії надаються на найвищому рівні.

Наші фахівці та експерти постійно вдосконалюють свої знання та навички, що дозволяє знаходити не тільки оптимальні рішення для клієнтів, а й розвивати нові напрямки діяльності в аудиті та консалтингу.

Аудиторська фірма Key Solutions Київ – ваш надійний партнер

Нашими клієнтами є не лише юридичні особи або фізичні особи — суб'єкти підприємницької діяльності, зареєстровані на території України. Ми надаємо свої послуги нерезидентам, а також фірмам, які здійснюють свою діяльність у будь-якій юрисдикції світу.

До послуг нашої фірми відносяться:

 • аудит;
 • бухгалтерське обслуговування;
 • консалтинг (у т. ч. управлінський);
 • інвентаризація;
 • обслуговування офшору.

Окремим напрямком діяльності є надання послуг малому бізнесу.

Послуги аудитора

Відповідно до чинного законодавства суб'єкти господарювання зобов'язані щороку проводити аудит фінансової та податкової звітності. Аудиторська перевірка фірми - це виконання комплексу дії, спрямованих на виявлення неточностей, порушень вимог законів під час заповнення, оформлення та ведення фінансової, податкової та бухгалтерської документації.

Аудиторська фірма «Кей Солюшнз» — це команда висококласних експертів, які виконають аудит:

1 Фінансовий.

2 Податковий.

3 Управлінський.

4 Спеціальний.

5 На відповідність.

6 Ціновий.

Вибираючи послуги аудитора для проведення зовнішнього незалежного аналізу, ви можете розраховувати на неупередженість і об'єктивність експертів.

Завдяки такій процедурі ви можете не тільки отримати повномасштабне, достовірне уявлення про фінансовий стан справ у вашій компанії, але й рекомендації щодо покращення фінансової стратегії. Наші фахівці додатково нададуть оцінку платоспроможності, фінансову стійкість вашого підприємства.

Бухгалтерські послуги

Наша аудиторська фірма надає такі послуги:

- перевірку первинної документації;

- організацію та ведення податкового, бухгалтерського обліків;

- розрахунок зборів та податків;

- підготовку звітності;

- супровід операцій зовнішньоекономічної діяльності;

- ведення клієнт-банку;

- складання необхідних документів;

- організація роботи з контрагентами;

- комплексний супровід під час проведення перевірок компетентними контролюючими органами та ін.

Управлінський консалтинг

До послуг нашої аудиторської фірми належать такі:

1 Фінансове планування та бюджетування.

2 Внутрішній фінансовий контроль.

3 Розробка фінансової моделі бізнесу.

4 Розробка системи управлінського обліку.

5 Організація внутрішнього аудиту та контролю в компанії.

6 Інвестиційна політика.

Детально розгляньмо такі послуги аудитора

Вид послуг аудиторів

Короткий опис

Фінансове планування та бюджетування

Фахівці на основі проведеного аналізу розробляють стратегію фінансової діяльності з метою раціонального розподілу доходів і витрат. Бухгалтер стежить за:

- прибутком та статтями витрат;

- своєчасною та правильною сплатою обов'язкових платежів та зборів;

- погашенням кредитів;

- стягненням дебіторської заборгованості;

- виплати заробітної плати

Внутрішній фінансовий контроль

В межах надання даних послуг спеціалісти нашої компанії проводять аудит трьох типів:

1 Попередній.

2 Поточний.

3 Наступний.

Попередній аудит дозволяє визначити ефективність виконання яких небудь дій, проведення операції.

Поточна аудиторська перевірка фірми проводиться на любому етапі здійснення господарської діяльності і дозволить нести корективи для уникнення фі нансових збитків.

Розроблення фінансової бізнес-моделі

Для перспективного розвитку бізнесу необхідно складати модель, стратегію. Надайте  це фахівці компанії «Кей Солюшнз», які підготовлять оптимальний для вашого виду економічної діяльності план розвитку на найближчий рік.

 

Дана процедура дозволить налаштувати робочий процес і добитисяєдинства інформації в звітній документації.

Розроблення системи управлінського контролю

Спеціалісти визначать ціль системи управління, основні фінансові статті,

 

розроблять положення, накази. інструкції, інші територіальні акти. Все це в

 

сукупності дозволить домогтися ідеального механізму роботи, у результаті чого керівник або власник бізнесу отримає постійно актуальну інформацію для своєчасного прийняття ефективних рішень.

Внутрышній аудит та контроль

Окрім незалежного аудита, ми рекомендуємо створити в компанії відділ внутрішнього аудиту. Експерти компанії «Кей Солюшнз» допоможуть знайти кращих експертів для аудиторської перевірки компанії на постійній основі.

Інвестиційна політика

Бажаєте розширити бізнес, закріпити позиції на ринку та примножити прибуток? ми допоможемо оцінити всі інвестиційні ризики та можливості для прийняття вами вірного та ірраціонального рішення.

Міжнародні аудиторські компанії України

Однією з провідних фірм, що спеціалізуються на аудиторських послугах, є «Кей Солюшнз». Міжнародні аудиторські компанії надають послуги не лише в межах України, а й у інших країнах, у т. ч. офшорних юрисдикціях.

У більшості країн встановлено вимоги щодо проведення щорічного аудиту та необхідності надання податкової та фінансової звітності до компетентних органів. Відповідно, вимоги до складання документів та проведення аудиторської перевірки відрізнятимуться залежно від нормативних актів конкретної юрисдикції.

Міжнародні аудиторські фірми, в т. ч. «Кей Солюшнз», що спеціалізуються на наданні наступних видів послуг:

- юридичні консультації з питань законодавства, податкового планування та звітності, реєстрації компаній за кордоном тощо;

- юридичний та бухгалтерський аудит;

- складання фінансової звітності;

- ведення бухобліку;

- представництво інтересів перед компетентними органами держави, біля якої ведеться бізнес тощо.

Якщо ви шукаєте міжнародну аудиторську компанію для співпраці, ласкаво просимо до «Кей Солюшнз». Для кожного клієнта у нас готове індивідуальне вирішення проблеми.

Великі аудиторські компанії

Як показує практика, більшість юридичних та фізичних осіб — підприємців для співпраці обирають фірми, які можуть надати комплексні, різнобічні юридичні, бухгалтерські та консалтингові послуги.

Великі аудиторські компанії, такі як «Кей Солюшнз», надають повний комплекс послуг, пов'язаних із господарською діяльністю, незалежно від юрисдикції, організаційно-правової форми та виду економічної діяльності.

Для вибору оптимальної аудиторської фірми слід враховувати низку критеріїв:

- репутацію;

- стандарти ведення бізнесу;

- досвід роботи великої аудиторської компанії;

- персонал;

- відгуки.

Якщо порівнювати інші великі аудиторські компанії Києва та України в цілому, то наша фірма займає лідируючі позиції на ринку. І це пов'язано не лише з багаторічним, успішним досвідом роботи. На нашому рахунку сотні успішно завершених кейсів, тисячі задоволених клієнтів, більш як половина яких є постійними.

Завдяки наявності у штаті висококваліфікованих спеціалістів, в т. ч. і вузькопрофільних, нам вдається комплексно підійти до вирішення будь-якого, навіть найскладнішого та нестандартного завдання.

Аудиторська перевірка фірми

Якщо ви хочете замовити комплексну перевірку діяльності суб'єкта господарювання або плануєте зайнятися інвестиційною діяльністю у Києві, інших регіонах України чи за кордоном, ми пропонуємо послуги Due Diligence.

Така процедура проводиться поетапно із залученням провідних аудиторів, експертів, юристів, економістів та бухгалтерів.

1 етап

На першому етапі необхідно визначити мету перевірки суб'єкта господарювання. Також складається план дій. Для проведення Due Diligence можливо буде потрібно не тільки вивчення документів, а й спілкування зі співробітниками. Для цього керівник повинен створити належні умови

2 етап

Аудиторська перевірка бухгалтерського та податкового обліку. Завдяки проведенню комплексу заходів аудитори отримують об'єктивне та реальне уявлення про фінансовий стан клієнта, існуючі ризики, збиткові напрямки діяльності тощо.

На даному етапі:

- аналізується первинна бухгалтерська документація;

- проводиться оцінка основних статей доходів та витрат;

- перевіряється система внутрішнього контролю;

- обов'язково під час проведення аудиту перевіряються - договірна робота, кредиторська та дебіторська заборгованість, основні засоби, виплата заробітної плати, активи, інші зобов'язання;

- на підставі проведеного дослідження складається аудиторський звіт, в якому детально вказані всі ключові аспекти, а також виявлені помилки, недоліки та ризики.

Крім цього наші фахівці складають план з мінімізації ризиків, оптимізації витрат та покращення фінансового добробуту та платоспроможності компанії. Якщо Due Diligence стосується об'єкта інвестицій, то звіт допоможе вам зрозуміти — чи варто інвестувати в конкретний проект чи ні.

3 етап

Невід'ємною частиною дьюділ є юридична експертиза. Команда юристів фірми «Key Solutions» виконує таку роботу:

- перевіряє статутні документи;

- аналізують договори із контрагентами;

- перевіряють повноваження та правомочність дій акціонерів;

- аналізують правильність оформлення та організації трудових відносин тощо.

Ключові переваги нашої компанії

Ви можете прямо зараз замовити в нашій компанії будь-яку аудиторську послугу за доступною ціною. Ось кілька причин, через які варто звернутися саме до нашої фірми:

 1. Оперативність. Час — гроші, і ми дуже добре його розуміємо, тому негайно обробляємо заявки клієнтів, відповідаємо на запитання та у мінімальні терміни виконуємо свою роботу. Чим швидше клієнт отримає аудиторський висновок, тим швидше він зможе вжити конкретних заходів щодо мінімізації фінансових втрат та запобігання ризикам.
 2. Прозорість. На кожному етапі роботи клієнт отримує звіт, що дозволяє контролювати діяльність аудиторів. Ми працюємо відкрито, без залучення сторонніх спеціалістів, посередників.
 3. Конфіденційність. Відомості про фінансовий стан компанії або корпоративну інформацію, яка стала відома нашим експертам при наданні послуг, залишиться повністю конфіденційною. Ми вам це гарантуємо.
 4. Якість. Не знаєте, до кого звернутись, замовте аудиторські послуги у нас. Висока якість, доступна ціна та професіоналізм — ось три головні вектора роботи, яких ми дотримуємось.

Замовити послугу – кілька кроків до взаємовигідній співпраці

Ви бажаєте стати нашим клієнтом? Виконайте кілька простих дій:

- залиште заявку (для зв'язку вибирайте будь-який зручний спосіб – електронну пошту, телефон, месенджери або зворотну форму для зв'язку на сайті);

- Заповніть бриф;

- Отримайте від нас унікальну комерційну пропозицію;

- обговоріть проект із нашим спеціалістом;

- підпишіть договір;

- отримайте результат.

Ціна аудиторських послуг

Вартість послуг визначається індивідуально з клієнтом. Головним фактором, що впливає на формування ціни, є вид послуги та обсяг роботи.

Також, ціна залежить від:

- виду аудиторської перевірки;

- місцезнаходження клієнта;

- цілі проведення аудиту;

- особливостей діяльності юридичної особи;

- надання супутніх (додаткових послуг)

Компанія «Кей Солюшнз» - це сильна команда експертів, професіоналів в галузі аудиту будь-якого типу. Тільки з нами ви зможете організувати правильне ведення бізнесу і ні про що не турбуватися. Звертайтесь!

Відгуки

Оксана

Оксана

Приватний підприємець
Хотіла залишити відгук про спеціаліста Івана. Мій Зевс бухгалтер, Мерлін Монро аудиторських та бухгалтерських ментів, чарівник вирішення проблем звичайних людей. Миттєва відповідь на найскладніше питання вирішила мою проблему докорінно. На пропозицію вийти за мене заміж – відмовився, що свідчить про крайню компетенцію фахівця. О, Іване, співала б Вам дифірамби, та на жаль не володію достатнім складом для цих дій.
Олександр

Олександр

Власник бізнесу
Висловлюю подяку компанії "Кей Солюшнз" та всьому колективу. Моїм фірмам загрожувало банкрутство та штрафи за недотримання нашого законодавства у фінансовій та бухгалтерській сфері. Тому моя оцінка вартості аудиторських послуг та проведених робіт у Києві та Дніпропетровську Ростиславу та його команді буде найвищою з усіх, яку можна поставити. Спасибі за допомогу.
Микита

Микита

Власник бізнесу
Рекомендую. Що сподобалося: Чіткі, конкретні, обґрунтовані та підкріплені законодавством відповіді. Відповідає безпосередньо фахівець із Вашого питання, а не секретар чи стажер. Також, надання не стандартних рішень ситуацій та договір на надання аудиторських послуг, яких мені не могли запропонувати в будь-якій іншій конторі, в яку я продзвонював зі списку пошуку Google. Дякую за консультацію!
Юрій

Юрій

Приватний підприємець
Хочу висловити подяку колективу Кей Солюшнз за професіоналізм, якість наданих аудиторських послуг та індивідуальний підхід до вирішення бізнес-завдань! Бажаю успіху, процвітання та безліч успішних клієнтів!
Олег

Олег

Приватний підприємець
Коли відкривав ТзОВ, розумів, що окреме місце треба буде виділити під бухгалтерський відділ. Але, на жаль, мій власний відділ не впорався. Тоді знайомий порекомендував звернутися за допомогою до консалтингової групи Innova Consulting Group, а саме до Кей Солюшнз. Бухгалтери консультують дуже якісно, розуміються на своїй справі, до того ж просто приємні люди. Рекомендую!
Артем

Артем

Власник бізнесу
Відгук Миколаївського порту про відмінну роботу Аудиторської фірми в Україні "Кей Солюшнз". Було надано якісну та оперативну допомогу в нашому штормучому законодавстві. Справжні професіонали, дякую за співпрацю!
Максим

Максим

Приватний підприємець
Професіоналізм, компетентність – незмінні якості співробітників "Кей Солюшнз". Дякуємо за відмінну роботу та нове життя нашому бізнесу!
Микола

Микола

Приватний підприємець
У моїй діяльності часто доводиться стикатися з різними фін звітностями та первинними документами. Знайомий порадив звернутися до компанії «Кей Солюшнз». Хлопці зробили все дуже швидко, зібрали всі документи та забезпечили їхнє проходження інстанціями. Потім був супровід ще однієї угоди. Все пройшло успішно, і ми вирішили довірити їм бухгалтерський супровід нашої фірми. Працюємо вже рік. Поки що не виникало жодного нарікання.
Тетяна

Тетяна

Власник бізнесу
Дякуємо вашій компанії за бухгалтерський аудит нашої компанії. Спрацьовано швидко, незважаючи на травневі свята. І хочу зазначити, що оплата аудиторських послуг не була змінена, хоча в процесі перевірки набігло дуже багато додаткових моментів, які не передбачалися.
Маргарита

Маргарита

Приватний підприємець
Зверталася за консультацією у "Key Solutions". Після детального вивчення проблеми отримала швидко та якісно професійну та вичерпну відповідь та про види аудиторських перевірок та аудиторських послуг. Ростислав запропонував варіанти вирішення проблеми та озвучив можливий результат на виході кожного запропонованого варіанту. Відразу було видно, чітко налагоджена робота професіоналів своєї справи. Велике дякую за допомогу. Ніколи нікого не рекомендувала на просторах інтернету, але можу з упевненістю рекомендувати. Звертайтеся, тут Вас почують і допоможуть вирішити питання, що виникли.
Олексій

Олексій

Власник бізнесу
Всегда внимательны и оперативны. Аудиторы "Кей Солюшнз" умеют вникать в возникающие проблемы. Быстрая и качественная помощь в вопросах аудита, налогового и бухгалтерского учета. Огромное спасибо.
Дмитро

Дмитро

Власник бізнесу
Після першої спроби самостійно вирішити бюрократичні питання щодо оформлення звітів через державні інстанції, я вирішив звернутися до фахівців. І «Кей Солюшнз» порадували мене своїм підходом до справи. Вирішили все дуже швидко та якісно. Рекомендую.

Цінності Нашої Компанії

Аудитор як лікар: ви сподіваєтеся, що він не знадобиться, але жити без нього ще ризик. Тому обираючи "Кей Солюшнз - Аудиторські послуги" як офіційний консультант Ви завжди зможете отримати належну підтримку та супровід своїх проектів.

Познайомтесь з нашими експертами

Наші партнери

 • Приватбанк
 • Альфа-Банк
 • UKRSIBBANK

Зв'язатись з нами

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами