вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Подати скаргу до податкової. Підготовка документів

Не варто думати, що закон України діє не завжди на благо простої людини чи організації. Скарга до податкової – звична справа для тих, хто впевнений у своїх правах. Часто зустрічаються ситуації, коли служба, а точніше окремі її представники, не діють у вирішенні якогось питання. Не варто чекати, що правосуддя само переможе, настав час робити власні кроки назустріч. Подати скаргу до податкової потрібно правильно. Для цього враховується алгоритм складання та подання.

Звернення за допомогою до компанії

Лист до податкової інспекції має ґрунтуватися на обставинах, що відбулися в угоді, пов'язаній з послугами, що надаються упорядником декларації. Відповідно до закону, Рада не уповноважена вирішувати спірні питання, пов'язані з гонорарами, або присуджувати гроші заявникам.

Претензія до податкової може подаватися письмово. Вона є документом, у якому йде опротестування бездіяльності чи негативної дії з боку інспекторів. Написати скаргу на податкову можна кількома способами. Перше, що потрібно зробити, – звернутися до приймального вікна документів або до канцелярії інспекції. Тут треба взяти особисту участь у вирішенні питання.

Щоб звернутися, варто надіслати заявку поштою або подати її онлайн на сайті ФНП. Враховувати часові рамки. Написати скаргу до податкової ви маєте право протягом дев'яноста діб з моменту виявлення порушень. Якщо з якихось причин не вдається вкластися в строк, платник податків має право попросити продовжити розгляд справи через вагомі обставини.

Розглядається скарга протягом одного місяця. Перші три дні триває реєстрація та прийом документа, ще 30 діб приймається рішення. Трапляються випадки, що розгляд затягується ще на місяць. Про складнощі повідомляється суб'єкту заздалегідь.

Виникли труднощі з інспекцією? Компанія «Кей Солюшнз» запропонує свої послуги. Надаємо зразок заяви, допомагаємо грамотно скласти та віддати на розгляд до органів державної влади.

Підготовка документів для скарги до податкової

Існують вимоги щодо складання документа. Не має значення, це скарга до податкової на підприємця чи щось інше. Слід правильно та без помилок внести:

  • ПІБ та повна адреса особи (юридичної або фізичної);
  • вказати інформацію про порушує права платника податків дії або бездіяльність органу;
  • повні дані про відділення;
  • описати підстави для скарги;
  • призначити спосіб сповіщення про рішення.

Дізнатися, що було прийнято з вашого питання, ви можете будь-яким способом. Вибір залишається за тим, хто подає заявку. Це можуть бути: особистий кабінет в ІФНС, поштою або за допомогою телекомунікацій.

Поскаржитися в податкову на ІП або ТОВ про несплату податків можливе. Головне – надати докази правопорушень, копії документів тощо. Це може бути анонімна скарга без особистих даних. Компанія «Кей Солюшнз», яка працює у Києві, готова представляти ваші інтереси, вести процес, оформляти документи та заяви, що відповідають закону України. Звернення до податкової інспекції складатиметься професіоналами, які кілька років працюють у цій галузі. Для них немає складних ситуацій, з яких не вийшли б переможцями.

Пропозиції

Багатолітній досвід роботи у сфері: бухгалтерський супровід, аутсорсинг та супровід обліку.

Подання Звітів. Професійний підхід. Високий Професіоналізм бухгалтерський супровід підприємств, обслуговування по Україні

Популярні питання:

  • Як оскаржити податкове повідомлення-рішення?

У разі незгоди з результатами податкової перевірки та отримання НУР таке повідомлення можна оскаржити, звернувшись до вищого органу протягом 10 днів з дати його отримання або до суду. Щоб скласти скаргу грамотно, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців компанії Key Solutions.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок