вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Оптимізація системи оподаткування організації, підприємства

Багато бізнесів уже на етапі становлення страждають від надто високого податкового навантаження і тому закриваються. Така ситуація не повинна бути нормальною, оскільки є безліч законних способів вирішити цю проблему. Але тут дуже важливо не залишитися з нею віч-на-віч.

Що ж можна зробити, щоб надто високе податкове навантаження не вбило ваш бізнес? Оптимізація оподаткування в Україні – це комплекс організаційних заходів, які є законними, спрямовані на мінімізацію податків. Поряд з неправомірними діями ухиляння від податків є і легалізовані, причому досить ефективні. Оптимізація системи оподаткування на підприємстві базується на доборі місця, часу, виду діяльності, розробки та подальшого супроводу відповідних схем та договірних взаємин. Метою, крім мінімізації податків, є збільшення доходності. Це один із напрямків діяльності компанії «Кей Солюшнз» в Україні, організація пропонує дійсно дієві методи.

Оптимізація оподаткування фірми: складові та особливості

Законна оптимізація оподаткування підприємства полягає у двох основних напрямках:

 • недопущення штрафів з боку фіскальних органів;
 • мінімізація виплат з податків, причому як у короткостроковому, так і в довгостроковому періоді.

Обидва напрямки досягаються за допомогою коректного нарахування та своєчасної сплати податків.

Кожен засновник, керівник, який своїм бізнесом дорожить, повинен подумати над тим, як зменшити витрати на податки. Це допоможе йому звільнити гроші на інші, значніші цілі.

Мета мінімізації полягає не в тому, щоб зменшити суму певного податку, а в тому, щоб розширити фінансові ресурси та можливості підприємства. Це дозволяє уникнути про «податкових переплат» у конкретний час. Навіть якщо це невелика сума, вона допоможе надалі підвищити прибутковість підприємства. Направте звільнені ресурси на закупівлю нового обладнання, зарплати персоналу та інші корисні для бізнесу цілі. Ви побачите ефект і здивуєтеся.

При виборі схеми оптимізації податків та оподаткування важливо дотримуватися низки критеріїв:

 • розумність;
 • законність – всі правові наслідки мають бути враховані;
 • ефективність – оптимальність схеми;
 • надійність – стійкість до факторів внутрішнього та зовнішнього середовища;
 • автономність – можливість роботи у складних умовах;
 • нешкідливість та безпека – відсутність негативних наслідків як для самого підприємства в цілому, так і для його власників, зокрема.

Всі ці критерії дотримуються фахівці «Кей Солюшнз», тим самим допомагаючи клієнтам розумніше ставитися до витрат, які компанія несе.

Як оптимізація оподаткування?

Оптимізація та мінімізація оподаткування проводиться такими способами

 • перевірка схем сплати податків, розроблених спеціалістами конкретного підприємства, ТОВ, ІП;
 • мінімізація витрат за податковими платежами законними технологіями: буде сформовано нову модель, реформовано договірну базу та облікову політику фірми;
 • консультація фахівців з питань оподаткування малого бізнесу, що цікавлять, порядку сплати податків, усунення подвійного оподаткування тощо;
 • послуга оптимізація податків також включає експертний висновок щодо спірних питань та тих, які не врегульовані законодавством;
 • оцінка загальних ризиків при замовленні послуги з оптимізації оподаткування.

Мінімізація та оптимізація оподаткування – один із основних напрямків роботи компанії «Кей Солюшнз» у Києві. Усі послуги пропонуються кваліфікованими спеціалістами своєї справи. Ми дійсно можемо допомогти мінімізувати платежі з податків для комерційних організацій та будь-яких інших компаній. І тому застосовуються сучасні, дієві, а головне – законні схеми.

І розпочати варто з раціонального вибору системи оподаткування, КВЕДів, якщо ваш бізнес знаходиться лише на етапі відкриття.

Підприємцям, які тільки пробують свої сили, радимо звернутися за порадою до спеціалізованої компанії. У нас працюють консультанти з податків із досвідом від 10 років. Можемо гарантувати, що оптимізація оподаткування малого бізнесу буде проведена таким чином, щоб у фіскалів не було до вас питань.

Не бійтеся штрафів, пені та судів. Цього не буде, тому що процедура законна від початку до кінця. Ми просто нагадуємо, як раціональніше вести облік, нести менші витрати. Наші засновники мають величезний досвід відкриття власних бізнесів, у тому числі за кордоном. Вони точно так набиралися досвіду і не з чуток знають, що якщо просто автоматично, без аналізу вибрати систему оподаткування, якщо не впорядкувати документообіг, витрати на податки ставатимуть усе вищими.

Наскільки безпечно займатися податковою оптимізацією компанії?

Вам необхідно навчитися балансувати між поняттями законності та розумності, не порушуючи закону. Такими є реалії ведення бізнесу в Україні. Якщо цього зробити, працювати просто стане нерентабельно. І ніхто, окрім вас, не вирішить цієї проблеми. Ви як підприємець несете повну відповідальність за свій комфорт та благополуччя.

А у фіскалів завжди буде завдання, щоб ви заплатили якнайбільше податків. Все, що ми робимо – просто стоїмо на варті ваших інтересів. Підказуємо, як краще та розумніше, пропонуємо, стаємо вашими наставниками під час ведення бізнесу, вашою підтримкою.

В Україні не просто вести бізнес. Адже вся система проти тебе. Але знайти спосіб, як не дати їй відібрати більше необхідного, можна і потрібно. І тому є оптимізація оподаткування організації. Не будьте пасивним платником податків, який не знає своїх прав. Є інший шлях.

Від вашого вміння знайти вирішення найскладніших питань зрештою залежить, як довго компанія в принципі проіснує. Тому дійте. А якщо власного досвіду не вистачає, то найкращим рішенням буде звернутися до податкового консультанта.

Ефективне планування надходжень до бюджету 

Є різниця між оптимізацією оподаткування ІП та ухиленням від податків. Перше робиться за принципом того, що дозволено все, що не заборонено. А ось друге є порушенням закону і карається відповідно. І ми лише схвалюємо це. Бо розуміємо, що бюджет не може існувати без платників податків. Разом з тим, ми не можемо допустити, щоб бізнес клієнтів постраждав від того, що вони заплатили більше, ніж потрібно.
Якщо ви постійно платитимете суму, більшу, ніж можна було б для вашого бізнесу, то на його розвиток коштів не залишиться. А стагнація сьогодні фактично є підмогою майбутнього закриття компанії. Так, це досить сумно, але як є. І саме через помилки, зроблені з самого початку, при відкритті компанії, найчастіше відкривається ось така безрадісна перспектива. Знайдемо разом у спосіб, як цьому ефективно можна протистояти.

Для уточнення деталей зв'язуйтесь з представником «Кей Солюшнз» і отримуйте професійну консультацію в найкоротший термін.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок