вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Трансформація бухгалтерської фінансової звітності МСФЗ

Трансформація бухгалтерської звітності необхідна для надання можливості підприємствам вести діяльність на міжнародній арені, є перегрупуванням облікових даних та проведенням коригування статей відповідно до вимог МСФЗ. Спочатку слід визначити, що таке трансформація бухгалтерської звітності. Ця процедура передбачає вибір облікової політики, виходячи з вимог МСФЗ, і включає складання відповідних таблиць.

Особливості трансформації МСФЗ

При проведенні трансформування фінансової звітності «Кей Солюшнз», вихідна інформація береться з фінансової звітності, яка була складена бухгалтерами підприємства відповідно до чинного законодавства.

Послуга трансформації бухгалтерського обліку включає такі аспекти:

  • проведення аналізу наявної в організації ситуації, інформації та системи обліку, консолідацію даних;
  • визначення можливих розбіжностей між стандартами звітності України та МСФЗ;
  • виконання трансформації проводок згідно з бухгалтерською звітністю;
  • проведення оцінювання активів та зобов'язань підприємства;
  • складання трансформаційної таблиці;
  • заповнення звітності з МСФЗ.

Трансформація звітності з МСФЗ від незалежних експертів

Ціни за послуги складаються в кожному окремому випадку в індивідуальному порядку для кожної комерційної організації, оскільки коригування МСФЗ проводок та обсяги роботи можуть відрізнятися. Визначаються дані аспекти особливостями ведення підприємницької діяльності та системою обліку. Незважаючи на складність поставлених завдань, наші співробітники впораються не лише якісно, ​​а й максимально оперативно.

Виходячи з вимог організацій, можливими є два варіанти надання звітів за необхідними стандартами.

  1. Проведення трансформації звітності після закінчення звітних періодів. Переважній більшості компаній цілком достатньо надання даної послуги з деякою періодичністю або у разі потреби.
  2. Можливе виконання налаштування управлінських звітів. У тому випадку, якщо підприємству необхідний максимально оперативний доступ до даних руху грошових коштів, а не виключно результати звітних періодів, які були прийняті, то проведення налаштування управлінських звітів дозволить отримати необхідні дані в максимально короткі терміни.

Перед тим як розпочати виконання завдань, наші фахівці детально вивчають специфіку діяльності конкретної компанії, особливості законодавчої бази, якою здійснюється регулювання сфери діяльності клієнтів. Ми працюємо з різними системами оподаткування та видами економічної діяльності. Тому без жодних побоювань та сумнівів беремося за складні завдання. Для того, щоб замовити послуги у Києві в «Кей Солюшнз», вам достатньо зв'язатися з нашими менеджерами за телефоном, який вказаний на нашому офіційному сайті. Наша робота не стане причиною великих фінансових витрат. Ми співпрацюємо з компаніями по всій Україні.

Пропозиції

Бухгалтерський аутсорсинг фірми відіграє дуже важливу роль у розвитку в житті підприємства або компанії.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок