вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Реструктуризація підприємства, підприємства. Структуризація бізнесу

Реструктуризація підприємства – це внесення певних змін до налагодженого робочого механізму організації. Робиться це з метою підвищення ефективного бізнесу загалом, оптимізації робочих процесів чи роботи персоналу. Реструктуризація компанії – Хороша можливість повністю вдосконалити підприємство. Все це можливо виключно за умови правильного та ефективного застосування цього інструменту. А в цьому вам може допомогти компанія «Кей Солюшнз», в якій працюють професіонали своєї справи.

Які цілі та передумови реструктуризації бізнесу?

Реструктуризація активів або бізнесу в цілому проводиться з певною метою. Основні їх – це:

  • оптимізація показників у сфері економіки та фінансів;
  • мінімізація ризиків та запобігання ймовірності банкрутства;
  • комплексна перебудова бізнес-процесів для підвищення ефективності;
  • зростання доходів;
  • оптимізація ресурсів, у тому числі інтелектуальних, людських, матеріальних;
  • виявлення та видалення неліквідного капіталу;
  • підвищення вартості акцій компанії;
  • збільшення конкурентоспроможності базового продукту організації;
  • оптимізація навантаження податкового типу;
  • завоювання секторів ринку.

Реструктуризація бізнесу проводиться за наявності певних передумов. Це може бути кризовий стан, проблеми управлінської сфери, відсутність чи недостатність контролю, втрата доходів, зростання заборгованостей. А також структуризація бізнесу допоможе вирішити проблеми, які виникли через синдром "великого бізнесу", відсутність перспектив у розвитку та появи бар'єрів адміністративного типу у корпоративних організацій.

Різновиди реструктуризації

Реструктуризація бізнес-процесів має такі види:

  1. Стратегічна. Її цілі – підвищити привабливість та вигідність бізнесу для інвесторів, а також досягти подорожчання акцій.
  2. Комплексна структуризація бізнесу. Передбачає тривалий процес, що дозволяє повністю оновити бізнес. Проводиться в кілька етапів так, що кожен із них зачіпає свою організаційну структуру.
  3. Оперативна реструктуризація фірми. Забезпечить якісну зміну структурної частини організації. По суті це інструмент оздоровлення, спрямований на те, щоб швидко повернути бізнесу платоспроможність.
  4. Часткова. Це реструктуризація виробництва, що дозволяє модернізувати лише окремий напрямок, наприклад, лише внутрішні можливості, а зовнішні залишаться без змін.

Вибір злиття, поглинання та реструктуризації компаній за власниками. Але до цього питання потрібно підходити відповідально, щоби якісно змінити свій бізнес і вивести його на новий рівень. Найкраще довірити роботу професіоналам.

Компанія «Кей Солюшнз» пропонує свої послуги. Реструктуризація організації з нами – можливість розробити налагоджену систему, унікальну стратегію, завдяки чому робота підприємства вийде на новий рівень. Для більш детальної інформації або оперативного замовлення послуги у нас ви можете зв'язатися з консультантом. Фахівець відповість на всі питання, зорієнтує на плюси-мінуси процесу структуризації бізнесу.

Тематичні посилання: послуги трансферного ціноутворення, бухгалтерська експертиза

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок