вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Розробка фінансової політики організації

Будь-яке підприємство – господарюючий суб'єкт, який має власні фінанси, тому має право особисто вибудовувати свою фінполітику. Завдання організації полягає в тому, щоб стати більш стійким у фінансовому плані, а також ефективно працювати за законами, які встановлені на сучасному ринку. Створення фінансової політики фірми – необхідність правильного та ефективного управління бізнес-процесами.

Мета та завдання фінансової політики підприємства

Для будь-якого власника бізнесу правильна розробка фінансової політики організації є незмінною реальністю. Цей документ представлений поєднанням методів, необхідних управління фінансами фірми. Розробка політики організації необхідна для того, щоб досягти формування, а надалі – ефективного та раціонального використання грошових ресурсів.

Основна мета – створення відповідної управлінської системи контролю монетарних коштів. Вона спрямовано рішення завдань стратегічного і фактичного типу, поставлених самим підприємством. Йдеться про такі стратегічні завдання:

 • збільшення прибутку;
 • оптимізація структури капіталу;
 • підвищення фінансової стійкості;
 • досягнення прозорості діяльності у сфері економіки та фінансів;
 • збільшення інвестиційної привабливості;
 • використання компанією ринкових механізмів, які дозволяють залучити додаткові грошові ресурси, наприклад, комерційні чи бюджетні кредити на поворотній базі, виробництво цінних паперів тощо

Тактичні завдання в кожному випадку індивідуальні, а випливають вони з податкової діяльності, стратегічних цілей та можливостей для розвитку конкретного підприємства.

Як відбувається розробка фінансової політики компанії?

Правильна розробка фінансової політики підприємства – складна та відповідальна робота, яку ви можете довірити нашій компанії «Кей Солюшнз». Фахівці – професіонали своєї справи, які працюють швидко та грамотно.

Головні напрямки у формуванні фінансової політики організації – це:

 • виконання аналізу фінансово-економічного стану фірми;
 • розробка стратегії кредитів та обліку;
 • управління витратами (витратами), а також підбір діяльності амортизаційного типу;
 • стратегія контролю фінансів;
 • управління дебіторськими заборгованостями та за кредитами, а також оборотними коштами;
 • формування дивідендної тактики.

Основна стратегія компанії «Кей Солюшнз» полягає у створенні справді раціональної та ефективної монетарної діяльності. Особливу увагу приділяють її економічній ефективності, відповідності поставленим вимогам та завданням, а також напряму роботи фірми. Довіритися професіоналам – це означає отримати документ у найкоротші терміни, з дотриманням рекомендацій. А в тому, що його правильне застосування буде результативним, сумніватися не варто. Додатковий плюс – вигідні умови співпраці з компанією «Кей Солюшнз», зокрема, приваблива ціна на розробку фінполітики.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок