вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Виняток із списку ризикових платників податків

Якщо вийшло так, що ваша компанія опинилася у Переліку ризикових платників податків, діяти треба негайно. Зверніться до аудиторську компанію «Кей Солюшнз», фахівці якої зроблять все можливе для виключення вашого бізнесу зі списку ризикових платників податків України.

Чим загрожує потрапляння до Переліку ризикових платників податків?

перебуваючи в такому списку, неможливо побудувати успішний бізнес. Ваші партнери повинні бути у вас впевнені, і це стосується не лише високої якості товарів та послуг, а й дотримання податкової дисципліни. В іншому випадку блокуються податкові накладні, господарська діяльність підприємства припиняється, і така ситуація може загрожувати банкрутством.

Чи можна вдаватися до допомоги консультанта з податків?

Причини, з яких ми не рекомендуємо розбиратися в цій ситуації самостійно, криються в тому, що приводів для попадання в цей перелік існує дуже багато, а пояснювати, що саме було порушено, фіскали часом геть-чисто відмовляються.

Критерії ризиковості платників чітко встановлені у Порядку зупинення реєстрації податкових накладних. Реєстрація податкових накладних може бути зупинена, а може за рішенням комісії ДФС. На ризикових платників ДФСУ заводить спеціальні облікові картки. Коли платник перестає відповідати критеріям ризиковості, то при першому вигляді критеріїв фіскали його повинні виключити з ризикових одразу в день отримання інформації, при другому вигляді mdash; рішення приймає комісія, і скільки воно виноситиметься, заздалегідь невідомо.

Незалежно від виду та критеріїв потрапляння до Переліку, весь цей час ваш бізнес перебуватиме у стані застою. Це не говорячи вже про репутаційні ризики. Фіскальним органам вкрай складно довести свою правоту, а у складних випадках краще подавати до суду, за необхідності до апеляційної чи касаційної інстанції.

Завдання аудиторської компанії «Кей Солюшнз» - сприяти розвитку підприємництва, вільного ринку на підставі таких цінностей, як чесність та законність. Провідні експерти нашої компанії допомагають підприємствам у вирішенні податкових проблем, незалежно від виду діяльності, форми власності та інших нюансів. Наші фахівці зроблять все необхідне для того, щоб унеможливити ваш бізнес із Переліку ризикових платників податків та зберегти ділову репутацію компанії.

Потрібна допомога у виключенні зі списку ризикових платників податків?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним   для вас способом:

  • залишіть заявку на сайті,
  • надішліть лист на електронну пошту,
  • зателефонуйте за вказаним телефоном

і наші фахівці допоможуть вам у вирішенні питання виключення зі списку ризикових платників.

Пропозиції

Завжди гармонійний бухгалтерський супровід компаній. Матеріальна відповідальн. Гарні відгуки клієнтів.

Тобі бухгалтер не забезпечує постійної підтримки? А наші клієнти її мають! Ведення бухгалтерії на підприємстві вже сьогодні.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок