вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Організація внутрішнього аудиту на підприємстві та контролю

Коректні звіти щодо фінансів – необхідність для будь-якого підприємства. Вони дозволяють приймати правильні та потрібні рішення у сфері економіки, уникати ситуацій із надмірними ризиками.

Організація внутрішнього аудиту в комерційних організаціях є особливо важливою в умовах високої конкуренції та невизначеності для бізнесу. Найкраще зайнятися цим питанням якраз під час кризи. Так можна побачити неефективні стратегії, що гальмують бізнес.

Куди звернутися, щоб організація внутрішнього аудиту пройшла успішно?

Створити систему внутрішнього аудиту можуть професіонали своєї сфери – компанія «Кей Солюшнз». У компанії працюють фахівці з досвідом від 10 років, які досконало знають правила проведення аудиту в компаніях різних сфер і форм власності.

Організація внутрішнього аудиту на підприємстві: навіщо вона потрібна?

Організація контролю на фірмі необхідна для надання достовірної фінансової інформації щодо діяльності компанії. Мета роботи такої системи – формування думки про правильну бухотзвітність та фінулік у цілому відповідно до норм законодавства. Чого можна досягти внаслідок організації внутрішнього контролю на підприємстві:

 • оцінки загального рівня обліку бухгалтерії та контролю в межах бізнесу;
 • перевірка факту дотримання законодавчих норм у сфері оподаткування;
 • оцінки правильності, а головне – законності поведінки фірми;
 • підтвердження факту достовірності або спростування у сфері формування та подання звітів;
 • створення рекомендаційної бази, яка допоможе усунути наявні недоліки або порушення, а також уникнути появи нових;
 • відображення робочих моментів, які можуть у найближчому майбутньому вплинути на ведення діяльності господарського типу;
 • виявлення резервів, які можна було б задіяти з метою наростити ресурси.

Хочете бути впевненими, що компанія йде правильним шляхом? Почніть із внутрішнього аудиту, ініціатором якого може бути власник. Достатньо видати відповідний наказ. Якщо ж працівників, які можуть провести таку роботу, у вас немає, найміть їх на аутсорсинг.

Внутрішній аудит підприємства є одним із елементів цільної системи внутрішнього контролю у конкретній організації. З його допомогою начальство може грамотніше і з вигодою керувати компанією, коректно оцінювати поточні активи, вести аналіз результативності зроблених інвестицій.

Організація внутрішнього контролю є добровільною. Ціна обслуговування невисока, а плюси величезні. Багато фірм опускають такий вид перевірки і даремно, оскільки тільки так можна:

 1. встановити факт правильності або знайти помилки у звітних даних;
 2. оцінити робочу результативність, коректність сплачуваних податків;
 3. перевірити правильність розрахунково-платіжних операцій;
 4. поліпшити ведення бухобліку та дисципліни за фінрозрахунками;
 5. вивчити правильність надання даних про витрати на виробництві, одержуваний прибуток та інші фінансові показники.

Завжди тримайте руку на пульсі та проводьте вчасно внутрішній аудит.

Чому ми це так наполегливо рекомендуємо? Причина проста: будь-яку проблему простіше попередити, ніж її вирішити. Особливо тоді, коли вона давня та викликала системні помилки. Організація внутрішнього аудиту виявляє проблеми, як у долоні. Під керівництвом досвідчених аудиторів одразу перебуває мінімум одне, а то й одразу кілька рішень. Тому не бійтеся знайти помилки, переживайте, що їх не виявили. Тим більше, що це можна зробити дуже легко, заручившись підтримкою професійної аудиторської фірми.

Якщо вчасно такі помилки не виявити, це може коштувати вам бізнес. Побудуйте грамотно фінансову модель, займіться плануванням, і успіх не змусить довго чекати!

Якщо ви хочете замовити в Україні послугу внутрішнього аудиту, звертайтесь до компанії «Кей Солюшнз». Грамотні фахівці з Києва допоможуть в організації відповідного для вашої компанії контролю зсередини, щоб ваша фірма вийшла на новий рівень за комфортом управління, достовірністю фінзвітності та рівнем прибутку загалом. Для уточнення вартості та деталей ви можете зв'язатися із представником організації.

Замовляйте послугу організації внутрішнього аудиту, і така інвестиція стане дуже корисною для подальшого розвитку вашого бізнесу. Особливо важливо отримати правильну і об'єктивну оцінку того, що відбувається на підприємстві підприємцям-початківцям і бізнесменам.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок