вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Відшкодування, повернення ПДВ

З відшкодуванням ПДВ в Україні можуть виникати складнощі у бухгалтерів, які не працювали з камеральними перевірками ДФСУ  і не стикалися з процедурою повернення ПДВ, яке здійснюється з бюджету.

Порядок повернення податку на прибуток

Відшкодувати ПДВ можна лише після подання декларації. Для цього потрібно підготувати заяву на відшкодування ПДВ. Також потрібний аналіз даних, який дозволить правильно розрахувати суму відшкодування. Фахівці в галузі податкового права аудиторської компанії «Кей Солюшнз» знайомі з ефективними механізмами впливу на податкові органи, які дозволять повернути ПДВ у повному обсязі та у визначений термін.

Під час особистої зустрічі є можливість поставити запитання нашому консультанту з податкового права. За потреби консультування можна провести онлайн. На першій консультації визначається обсяг наданої допомоги та підписується договір. Висококваліфіковані фахівці «Кей Солюшнз» діє виключно в рамках чинного законодавства, постійно вдосконалюючи знання та навички, вивчаючи підзаконні акти, що знову вийшли.

Необґрунтовані відмови у відшкодуванні ПДВ можна і потрібно заперечувати, іноді в судовому порядку. Щоб повернення відбувалося якнайшвидше, необхідно, щоб документація була точною та однозначною. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на успішне вирішення питання.

Без допомоги аудитора завдання щодо повернення ПДВ підприємцями перетворюється на вкрай складне та тривале. Це з тим, деякі бізнесмени не розуміють суті ПДВ. Але вихід є завжди, і його реально знайти з командою податкових консультантів аудиторської компанії «Кей Солюшнз», ми гарантуємо швидке отримання максимального результату.

Як отримати допомогу податкового консультанта при відшкодуванні ПДВ із бюджету?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним   для вас способом:

  • залишіть заявку на сайті,
  • надішліть лист на електронну пошту,
  • зателефонуйте за вказаним телефоном

і наші фахівці допоможуть вам у вирішенні питання відшкодування ПДВ із бюджету

Пропозиції

Повний комплекс послуг‎ на бухгалтерське обслуговування Київ. Розрахунок податків, зарплати. Подання фінансової звітності.

Популярні питання:

  • Що таке повернення ПДВ?

Повернення передбачає відшкодування платнику податків ПДВ, включений у вартість товарів та послуг. На компенсацію мають право ФОП та юрособи, якщо сума податкового кредиту перевищила суму зобов'язань. Повернення надмірно сплачених коштів здійснюється шляхом взаємозаліку щодо заборгованості сплати податків, податків, які підлягають відрахуванню в наступному періоді, або у грошовій формі.

  • Як можна повернути ПДВ?

Щоб отримати повернення ПДВ, платник податків не повинен мати заборгованості з податків, сплатити ПДВ за податковим кредитом постачальникам. Сума, що відшкодовується, не повинна бути більшою за ліміт реєстрації податкових накладних, який зазначений в електронному кабінеті. Для отримання компенсації потрібно заповнити декларацію та відповідні додатки, скласти заяву, подати документи до підрозділу ДФС.

  • Як отримати повернення ПДВ?

Відповідно до пункту 200.7 статті 200 Податкового кодексу платник податків, який має право на компенсацію ПДВ, подає до органу фіскальної служби декларацію та заповнені додатки до неї, а також заяву про відшкодування надмірно сплаченої суми. Повернення здійснюється у грошовій формі або як взаємозалік за податковими зобов'язаннями.

  • За яких умов можна повернути ПДВ?

Відшкодування ПДВ можливе лише по відношенню до ФОП або компаній. Для цього необхідно: 1) повністю погасити існуючі борги зі сплати податку; 2) сплатити суму ПДВ постачальникам товарів чи послуг повністю або внести аванс (оплата виключно грошима); 3) переконатися, що сума, що підлягає поверненню, не перевищує ліміт реєстрації податкових накладних (зазначається в електронному кабінеті).

  • Як повернути ПДВ (ПДВ) в Україні?

Якщо платник податків має право на повернення надміру сплаченого ПДВ, йому необхідно заповнити податкову декларацію, додатки Д3 (розрахунок суми) та Д4 (заяву), подати їх до податкової служби. Відшкодування можливе у грошовій формі або у вигляді взаємозаліку із заборгованості або наступних відрахувань.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок