вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Оглядові аудиторські перевірки

Поняття «фінансовий аудит» включає кваліфіковану думку незалежного експерта щодо достовірності даних, відображених в оглядовій звітності, та повноти їх відображення в документах компанії. Виконується вона іноді на замовлення власників чи керівництва підприємства з метою виявити неточності і помилки, допущені під час бухгалтерської та податкової звітності для підприємства чи невеликий фірмі. В Україні одним із лідерів аудиту вважається компанія Кей Солюшнз, яка давно працює на ринку послуг і має колосальний досвід якісних перевірок та грамотного усунення прорахунків бухгалтерів. Аудиторська перевірка, проведена нашими фахівцями у сфері фінансів, а також глибокий та всебічний аналіз отриманої інформації, допомагають виявити безліч порушень та помилок у документації та своєчасно їх виправити — адже виявлена ​​самостійно та виправлена ​​помилка у звітності під час перевірки порушенням не вважається і штрафним санкціям не піддається.

Оглядова аудиторська перевірка

Оглядова аудиторська перевірка — це комплекс аналітичних процедур та професійних запитів, спрямованих на тотальну перевірку усієї звітності на її повну відповідність вимогам міжнародних та національних стандартів, а також нормам законодавства. Її метою є отримання достовірної оперативної інформації та фінансового стану підприємства, що вкрай необхідно для ухвалення зважених управлінських рішень.

Зазвичай перевірка бухгалтерської звітності проводиться щорічно, а також під час продажу/купівлі компанії або поквартально для визначення її справжнього фінансового стану.

Основні завдання оглядової аудиторської перевірки

Завдання оглядової перевірки полягають у тому, щоб підвищити ефективність прийнятих компанією адміністративних рішень шляхом спрямування їх у законне русло та допомоги у пошуку найбільш перспективних шляхів економічного розвитку.

Етапи аудиторської перевірки включають:

 • Підготовка документації до аудиту.
 • Оцінку системи встановлення обліку на підприємстві та ступеня надійності внутрішнього контролю.
 • Планування черговості дій під час проведення аудиту.
 • Проведення оглядової перевірки відповідно до міжнародних стандартів аудиту.
 • Складання кваліфікованого аудиторського висновку.

Переваги фінансового аудиту

Якісна оглядова перевірка підприємства дає бізнес-структурам низку переваг. Постійний супровід підприємства аудитором та його регулярна підтримка гарантують замовникам певні преференції:

 • Вчасне виявлення помилок та їх оперативне коригування.
 • Моніторинг коригування виявлених у звітності помилок.
 • Отримання консультацій з усіх фінансових та податкових питань.
 • Оперативне інформування про зміни у законодавстві.
 • Раціональний розподіл доходів та мінімізація витрат.

Що Ви отримуєте після надання послуги?

Грамотно проведена оглядова перевірка істотно знижує ризики підприємства отримати серйозні штрафні санкції за фінансовий облік, що неякісно ведеться. Проведений у найкоротші терміни професійний аудит дозволить виявити слабкі місця у складанні фінансової звітності та повністю сконцентруватися на запропонованих аудитором варіантах стратегічного розвитку компанії.

Чому наша компанія?

Аудиторська компанія Кей Солюшнз має великий практичний досвід у проведенні незалежних фінансових експертиз і має низку перспективних напрацювань у сфері розробки різних бізнес оглядових структур. Кваліфікована думка фахівців, що офіційно оформляється в аудиторському висновку, підвищує довіру інвесторів до фінансових результатів підприємства та додає їй інвестиційної привабливості та прозорості для власників корпоративних прав компанії.

Тематичні посилання: аудит звітності, ревізія коштів, нульова звітність Харків< /p>

Популярні питання:

 •  Що таке аудиторська перевіркака?

Це процедура, яка, як правило, здійснюється незалежними фахівцями та включає збір інформації про фінансовий стан та ведення бухгалтерії в компанії, її оцінку та аналіз. Мета аудиту – визначення достовірності даних бухобліку та фінзвітності, перевірка відповідності законодавству.

 • Як замовити аудиторську перевірку?

Щоб замовити перевірку в компанії Key Solutions, зв'яжіться з нами за телефоном, який вказано на сайті. Після обговорення ваших цілей та завдань ми надішлемо вам комерційну пропозицію. Після укладання договору наш співробітник прийде у ваш офіс, проведе перевірку, за результатами якого ви отримаєте детальний звіт.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок