вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Судове оскарження блокувань накладних

Без професійної юридичної допомоги судове оскарження блокувань накладних може бути безуспішним. Тому рекомендуємо не гаяти час, доки простоює ваш бізнес, а звернутися до податкового адвоката, який знає специфіку законодавства України. Вам навіть не доведеться йти на засідання до суду, достатньо оформити довіреність та передати юристу необхідні документи. У багатьох великих містах України послугу оскарження блокування податкової накладної в суді надає аудиторська компанія «Кей Солюшнз - Судове оскарження блокувань накладних».

А якщо не звернутися до юриста для судового оскарження блокування ПН?

Зволікання може призвести до того, що на керівника компанії та/або головного бухгалтера можуть порушити кримінальну справу. Тоді судовий розгляд може затягтися та закінчитися позбавленням волі. Не допустіть цього: оскарження відмови у реєстрації податкової накладної набагато простіше з юридичної точки зору.

Неможливо повністю знати Податковий кодекс та підзаконні акти. Навіть якщо ви бездоганний головбух, можливі обґрунтовані претензії з боку фіскалів. Вони шукатимуть привід нарахувати більше штрафів або просто відмовити у реєстрації податкової накладної.

Порядок процедури оскарження блокування ПН

Податковому платнику необхідно подати пояснення та додаткові документи до контролюючого органу, без цього судовий розгляд не розпочнеться. Після подання пояснень комісія ДФС виносить рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. І ось уже це рішення можна оскаржити. Як би ви не хотіли, не вдасться скоротити процедуру. Мало хто знає ще одну тонкість: закон передбачає дві можливості для оскарження блокування податкової накладної.  

За бажанням платника податків, оскарження рішення ДФС може відбуватися:

  • в адміністративному порядку, у цьому випадку платити жодних зборів не потрібно;
  • в судовому порядку, у цьому випадку доведеться розщедритися на мита, збори та послуги податкового адвоката.

Як бачите, на вас чекає безліч бюрократичних процедур і тривалі позови. Ви не можете просто подати позов, потрібно дати пояснення ДФС щодо її претензії. І не всі знають, як правильно його скласти, які документи потрібно докласти, як його сформулювати.

Звертаємо увагу на те, що адміністративне оскарження безкоштовне. Але кількість позитивних рішень на користь платника податків невелика. Краще віддати перевагу судовому розгляду і це словосполучення не повинно вас лякати, оскільки всю роботу за вас виконає кваліфікований спеціаліст аудиторської компанії «Кей Солюшнз - Судове оскарження блокувань накладних». Професійна юридична допомога буде надана негайно за дуже демократичною ціною. Наш досвід у веденні подібних справ гарантує позитивний результат, близький до стовідсоткового. Всі дії здійснюються виключно у правовому полі, наша компанія не навчає клієнтів уникати сплати податків, а лише допомагає їм на законних підставах відстояти свої права.

Що потрібно, щоб отримати консультацію податкового адвоката перед оскарженням дій ДФС?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним   для вас способом:

  • залишіть заявку на сайті,
  • надішліть лист на електронну пошту,
  • зателефонуйте за вказаним телефоном

і наші спеціалісти нададуть вам кваліфіковану допомогу в процесі оскарження дій фіскальної служби.

Тематичні посилання: аналітик Київ

Популярні питання:

  • Як розблокувати податкову накладну і що для цього потрібно?

Податковий платник має право протягом 365 днів з дати отримання квитанції про блокування ПН звернутися до контролюючого органу, подавши письмово підстави для розблокування накладної та підтверджуючі документи (договори, довіреності) первинні документи про постачання/придбання товарів, акти приймання-передачі, розрахункові документи, сертифікати якості). Рішення ухвалює регіональна комісія ДФС.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок