вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Аутсорсинг розрахунку та нарахування заробітної плати для офшорів

У зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в країні українські підприємці все частіше вдаються до таких фінансових інструментів, як офшори. Іноземні банки здебільшого охоче співпрацюють з нерезидентами, а власники бізнесу отримують можливість заощадити на податках.

Незважаючи на деофшоризацію, закордонні банки пропонують клієнтам безліч вигідних фінансових продуктів, які дозволяють виплачувати і зарплати, і відрядження, і всілякі бонуси. У світі поступово скорочується оборот готівки. Їм на зміну приходять електронні розрахунки та криптовалюти. У випадку з виплатою зарплати криптовалюта – ndash; досить ризикований варіант, а ось платіжні картки – стабільний та надійний спосіб розрахунку з найманими працівниками.

Як отримати зарплатну картку в офшорі

Для отримання картки необхідно:

  • відкрити корпоративний рахунок у іноземному банку;
  • розповісти банківському співробітнику про свої плани;
  • укласти договір про співробітництво;
  • замовити випуск карток із назвою вашої компанії або офшорного банку.

Крім зарплатних, існують також картки передоплати, що видаються на ім'я фінансової установи. Їх можна замовити для виплат партнерам за послуги, так і працівникам. Зарплата на такі картки нараховується досить швидко, вони приймаються у всьому світі і можуть бути анонімними. Водночас з роботодавця стягується оплата за випуск карток, щомісячна комісія за перерахування коштів. Проте ці витрати компенсуються зниженням прибуток.

Переваги обслуговування в офшорних банках

  1. Зниження податкового навантаження, можливість платити співробітникам вищу зарплату.
  2. Зменшення ставки податку під час грамотного вибору офшорної юрисдикції для реєстрації бізнесу.
  3. Високий рівень обслуговування, банківські операції здійснюються протягом години.

Крім того, офшори та обслуговування у закордонних фінустановах застосовують для конфіденційності володіння бізнесом, підвищення довіри з боку міжнародних партнерів.

Як розраховується заробітна плата в офшорних юрисдикціях

Оклад розраховується за загальними правилами – погодинно, за кількість відпрацьованих змін протягом місяця. Відрахування (податок на доходи фізичних осіб, відрахування до фондів та інші) здійснюються та сплачуються відповідно до законодавства країни юрисдикції. Заробітна плата за вирахуванням податків перераховується найманому працівникові на зарплатну картку.

Розрахунком виплат у будь-якій компанії займається бухгалтер. Наші співробітники "Key Solutions - нарахування зарплати для офшорів" допоможемо при нарахуванні зарплати персоналу офшорної організації з урахуванням особливостей законодавства країни, в якій вона зареєстрована.

Крім того, допоможемо з вибором банку, який обслуговує нерезидентну компанію, та оформленням зарплатних карток на найбільш вигідних умовах. Наші спеціалісти чудово обізнані у сфері податкового законодавства зарубіжних країн, а також міжнародних стандартів бухгалтерського обліку.

Щоб замовити послугу, звертайтесь до наших співробітників за телефоном або заповніть електронну заявку на сайті.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок