вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Ревізія бухгалтерської звітності (фінансова податкова грошові кошти)

Сьогодні багато організацій, які займаються підприємницькою діяльністю, з метою здійснення контролю звертаються до незалежних аудиторів. Це цілком виправдано, адже таким чином інвестори та власники зможуть отримати правдиву інформацію щодо фактичного стану справ на підприємства. Для цього замовляються аудит та ревізія основних засобів. Саме проведення аудиту є основною сферою діяльності нашої компанії «Кей Солюшнз», у штаті якої працюють бухгалтери, юристи та фінансові аналітики.

Особливості проведення фінансової ревізії бухгалтерської звітності

Фінансова ревізія включає проведення перевірки в організаціях первинної документації, фінансової звітності, планів, кошторисів та інших документів. Ревізія як засіб фінансового контролю дозволяє виявити всі можливі недоліки у документації підприємства. Подібні перевірки можуть здійснюватися як з ініціативи власника підприємства, так і за бажанням виконавчих органів. Проведення ревізії фінансів вирішує кілька важливих завдань.

  1. Виявлення можливих зловживань та умов, за яких вони виникли. Фахівці розробляють комплекс необхідних заходів для запобігання цим зловживанням.
  2. Здійснюється перевірка виконавчої дисципліни, оцінюється ефективність дій керівних органів.
  3. Проводиться аналіз системи внутрішнього контролю для підвищення ефективності її роботи.
  4. Завдяки ревізії коштів, визначаються відмінності даних, зазначених у документації, від реального стану речей.

Найчастіше проведення ініціативного аудиту здійснюється за бажанням власників підприємств перед податковими перевірками. Це дозволяє об'єктивно оцінити власникам роботу бухгалтерії, визначити наявні переваги та недоліки.

Комплексна перевірка фінансової звітності

Фахівці нашої компанії «Кей Солюшнс», бухгалтери, аудитори, експерти, мають високий рівень кваліфікації, тому на гідному рівні здатні справлятися з різним обсягом роботи в найбільш оптимальні терміни. Проведення ревізії на підприємстві виконується у повній відповідності до вимог чинного законодавства та стандартів обліку та аудиту.

Замовивши ревізію та контроль організації бухгалтерського обліку в нашій компанії, ви отримуєте:

  • висновок, складений незалежними експертами;
  • проведення аналізу фінансово-господарської діяльності;
  • реальні розрахунки та показники, отримані під час ревізії бухгалтерської звітності;
  • дані у разі виявлення будь-яких порушень;
  • можливість оперативно, до того, як буде проводитися податкова ревізія, усунути всі недоліки, наявні, при цьому уникнувши штрафів та санкцій.

Для замовлення економічних послуг нашої компанії як основний метод фінансового контролю вам достатньо просто зв'язатися з нашими менеджерами за номером телефону, який представлений на екрані. Точні ціни обговорюються в кожному конкретному випадку індивідуально, оскільки повною мірою залежать від обсягів та складності передбачуваних завдань, поставлених термінів та чисельності одиниць штату, які займатимуться інвентаризацією на вашому підприємстві.

Тематичні посилання: фінансовий аудит компанії, аудиторська перевірка підприємства, податкова звітність України

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок