вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Податковий аудит компанії

Аудит податків – це актуальна послуга виявлення помилок, проведення аналізу роботи, розробки заходів для усунення виявлених проблем і недоліків. Проведення такої операції дає можливість уникнути помилок при сплаті мита, що тягне за собою штрафи. У деяких випадках можлива і кримінальна відповідальність, якщо йдеться про великі економічні злочини. Ці справи відносять до дуже складних, з досить туманними перспективами. 

У яких випадках потрібен податковий аудит

Звертайтеся до Кей Солюшнз, якщо необхідно:

 • перевірити правильність ведення звіту на фірмі, своєчасно виправити помарок;
 • при зміні головбуха, фінансового директора або керівника;
 • для перевірки звітності перед складанням документів до відповідних інстанцій.

Така послуга як аудит податкових розрахунків дозволяє комерційним організаціям уникнути або значно знизити втрати при виплаті різних штрафів. Поставте у пріоритет дисципліну при сплаті податків, і у вас не буде ні проблем із ДФС, ні судових розглядів, які суттєво виснажать ресурси компанії. Ведіть облік правильно з першого дня, стежте, щоб у наявності була вся документація.

Не соромтеся звертатися за допомогою при проведенні податкового аудиту до фахівців Кей Солюшнз!

Етапи аудиту податкових зобов'язань

Суть проведення податкового аудиту полягає в наступному:

 1. Проводиться загальний аналіз.
 2. Здійснюється попередня перевірка поточної системи оподаткування клієнта.
 3. Визначаються основні фактори, що впливають на платежі.
 4. Перевіряються способи підрахунку платежів.
 5. Здійснюється інспекція існуючого механізму господарських зв'язків.
 6. Оцінюється документальний оборот, вивчаються обов'язки та права служби, що несе відповідальність за сплату мита.
 7. Виконується розрахунок податкового індексу клієнта.
 8. Перевіряється та підтверджується правильність підрахунку та сплати зборів до скарбниці та фондів.

Підсумки податкового аудиту підприємства

Після закінчення податкового аудиту організаціїкерівнику буде надано протокол, де міститься:

 • повна оцінка системи податкового обліку фірми та факторів, що впливають на розмір виплат;
 • зазначено порушення законодавства (якщо такі є);
 • сума нарахованих мит;
 • розмір недоплачених або переплачених зборів;
 • список декларацій, що вимагає внесення правок;
 • матеріали про методи виправлення виявлених недоліків та зниження наслідків.

Хочете, щоб аудитори професійно провели всю роботу з виявлення недоліків? Кей Солюшнз надає можливість проведення незалежної експертизи.

Замовити послуги податкового аудиту в Україні – актуальну та необхідну дію. Це, так би мовити, генеральна репетиція справжньої перевірки контролюючої інстанції, завдяки якій клієнт упорядкує всю документацію, щоб уникнути великих фінансових неприємностей.

Професійне проведення податкового аудиту

Аудиторські послуги Кей Солюшнз здійснює перевірку у Києві організаціям, підприємцям, юридичним та фізичним особам за вигідною ціною та з дотриманням умов конфіденційності. Щоб замовити аудит податків і зборів, зателефонуйте фахівцям нашої компанії або залиште заявку на сайті. Також у менеджерів можна дізнатися вартість процедури та отримати детальну консультацію.

Наші фахівці знають усі нюанси законодавства і завжди готові простягнути руку допомоги. Вони відвідують профільні курси, вебінари, семінари та конференції, читають спеціалізовану літературу та журнали. Ви можете бути спокійними: помилок в обліку не залишиться. А це означає спокійне ведення бізнесу без зайвих нервів, рівне спілкування з інспектором та неможливість змусити вас платити штраф чи пеню. Адже у вас усі папери оформлені як слід!

Наша команда виконає перевірку оперативно, точно та докладно опише її в ув'язненні. Також ми надаємо подальші рекомендації щодо виправлення помилок з урахуванням нормативних актів. Якщо вам потрібна допомога у виправленні документів, відновленні бухгалтерії, також звертайтеся до нас.

Цінуєте свій час та фінанси! Пройдіть всі етапи перевірок легко та без проблем за допомогою досвідчених аудиторів Кей Солюшнз!

Навіть якщо вести звітність акуратно, все одно з боку можуть бути помилки. Особливо, якщо бухгалтер один чи він недосвідчений. Тому податковий консалтинг фірми актуальний для всіх компаній без винятку: великих та малих, торгових та виробничих, що надають послуги, усіх форм власності. 

Питання з'являються практично завжди. На наш досвід, у звіті доводиться писати рекомендації щодо покращення кожного разу, і їх список може бути доволі довгим. 

Тому важлива ще й така річ, як регулярність аудиту. Приблизно 1 раз на рік чи два ця процедура потрібна. Питання періодичності вирішує керівник компанії. Вона залежить від кількох факторів:

 • мінявся персонал;
 • чи були зауваження під час попередньої перевірки;
 •  змінювався власник;
 • які зміни були у структурі компанії. 

Проаналізувавши ці обставини, ухваліть рішення про необхідність перевірки. А ми завжди поряд і готові оперативно перевірити вашу звітність. Всі роботи, які можна зробити дистанційно, ми проводимо онлайн, тому що дуже цінуємо час клієнта.

Замовивши податковий консалтинг в Україні, клієнт захищає свою фірму від необґрунтованих претензій відповідної інстанції, а також збереже економіку від можливих штрафів та стягнень.

Зробіть внесок у проведення якісногоаудиту даних податкового обліку, і вам не доведеться ризикувати великими фінансовими сумами та самою можливістю вести бізнес!

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок