вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Аудит перед податковою перевіркою

Податкова перевірка – завжди стрес. Наші фахівці допоможуть вам подолати його та покращити ситуацію в компанії, уникнувши численних штрафів. Надаємо аудиторські послуги перед перевіркою комерційних організацій та підприємств у Києві та по всій Україні. Замовивши такі послуги, ви можете бути впевнені, що податкова перевірка пройде швидко та гладко. Юридичним особам у великих містах України допомагають наші найкращі фахівці з податкового права. Ви можете оформити довіреність, і ми пройдемо податкову перевірку замість вас. Все дуже просто. Ми працюємо за договором, щоб ви були впевнені в нашій чесності та знали, що умови співпраці будуть чітко дотримані.

Комплексний аудит перед податковою перевіркою від компанії “Кей Солюшнз”

Щоб успішно пройти перевірку, необхідно досконало знати нормативні документи та листи, новий кодекс. Не всі керівники володіють хоча б мінімальними знаннями. Рекомендуємо заручитись нашою перевіркою. Передаючи завдання на аутсорсинг, ви заощадите свій час. 

Податкова трактує правила оподаткування виключно на свою користь. В результаті дуже легко на підприємство можуть бути накладені фінансові санкції, а у найважчих випадках можна притягнути бухгалтера до кримінальної відповідальності за економічний злочин. Таких справ відкрито сотні.

Під час перевірки ми з'ясовуємо:

  • можливі порушення, які може виявити податкова;
  • помилки під час обліку.

За результатами фахівці “Кей Солюшнз” запропонують ефективні засоби, як можна вирішити знайдені проблеми. За потреби запропонуємо, як можна оптимізувати оподаткування законними методами. Перевіримо, чи правильно нараховується податок на прибуток, ПДВ та інші виплати. Порекомендуємо як отримати податкові пільги. Проведемо аудит, ретельно перевіримо всю документацію за 3 роки. Гарантуємо позитивний результат і несемо за нього відповідальність згідно з підписаним договором. 

До кожного замовника у нас індивідуальний підхід. Ми дотримуємося комерційної таємниці. 

Податковий аудит необхідний:

  • при зміні головного бухгалтера, директора компанії;
  • перед проведенням планової перевірки. 

Замовити аудит перед перевіркою можна:

  • за телефоном;
  • електронною поштою;
  • через вікно онлайн-чату.

Зв'яжіться з нами вже зараз - допоможемо вирішити будь-які проблеми з податковою в короткий термін. 

Тематичні посилання: замовити аудит компанії, юридичний аудит бізнесу

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок