вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Бухгалтерське обслуговування IT-компаній

У вас успішна компанія, яка працює у сфері високих технологій? Ви започаткували стартап, але не знаєте, як вести облік?

Компанія “Кей Солюшнз” здійснює бухгалтерський супровід IT-компаній у Києві та Україні для програмістів. Наш принцип – нехай кожен займається тим, що вміє. Доручіть нам вирішення всіх турбот, які стосуються бухгалтерії. Ви побачите, скільки часу можна звільнити під ваші професійні завдання. Спілкування з податковою перестане бути вам стресовим і чимось таким, що заважає бізнесу. Ми знаємо, як розмовляти з чиновниками та контролерами всіх рівнів, щоб завдання вирішувалося максимально ефективно. Працюємо за договором, документи ви передаєте нам за дорученням.

Специфіка сфери високих технологій та бухгалтерського супроводу IT компаній

У такій сфері, що швидко розвивається, як ІТ, дуже важливо не відволікатися на сторонні завдання і по-максимуму їх автоматизувати. Проектів багато, персоналу багато, частина працівників працює за договором, частина працює у штаті. В таких умовах складно встежити за тим, як ведеться бухгалтерія.

У компаній у сфері ІТ свої особливості оподаткування, існують свої пільги. Аутсорсинг бухгалтерії для IT – найзручніша форма роботи. Вам не потрібно буде думати, де взяти бухгалтера, який у цій сфері розуміється і не перший рік працює. Як відомо, від чесності бухгалтера у компанії залежить все. Не нехтуйте порадою звернутися до спеціалізованої консалтингової агенції, такої, як “Кей Солюшнз”. Документи будуть у повному порядку, а ви знатимете, що ваша фірма працює як слід і виключно у правовому полі. Звільнену енергію та фінанси (утримувати хорошого бухгалтера дорого) ви зможете пустити на розвиток бізнесу та впровадження інновацій, навчання та сертифікацію своїх фахівців. 

Не варто економити на спрощенні бізнес-процесів. Довірте їх найкращим!

Переваги бухгалтерських послуг для IT сторонньою компанією

Ви отримаєте повне бухгалтерське обслуговування IT компаній

  1. управління банківськими рахунками, відкриття, закриття, контроль руху коштів;
  2. оперативне оформлення платежів з України та від зарубіжних клієнтів;
  3. визначення системи оподаткування;
  4. кадрове діловодство: зарплати, відпускні, декретні, премії, лікарняні, облік робочого часу тощо

За вами буде закріплено спеціаліста, але у разі відпустки, хвороби, декрету допомога в бухгалтерії IT компанії припинятися не буде. Звіти та консультації надаватимуться під час. Тож жодних штрафів! І вам не доведеться думати ні про зарплату, ні про податки, ні про робоче місце для бухгалтера. Тому що все це вже вирішено у Кей Солюшнз. Ми відповідаємо за те, як працюють наші співробітники. З вами буде підписано відповідний договір. Можна замовити як обслуговування під ключ, так і окремі послуги. Ми даємо клієнтам свободу вибору. 

Якщо у вас залишилися питання, ви хочете отримати кваліфіковану підтримку бухгалтера, знайомого зі специфікою галузі:

  • зателефонуйте за вказаними номерами;
  • напишіть нам на електронну пошту;
  • напишіть онлайн-чат.

Якщо ви хочете зробити свою компанію успішною та відомою, почніть із дотримання порядку у документах! Раді допомогти з веденням бухгалтерії на аутсорсингу для ІТ компаній

 

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок