вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Інвестиційна політика

Під терміном інвестиційна політика організації має на увазі сукупність прийнятих підприємством рішень за розміром та направленням фінансових потоків у будь-який бізнес-об'єкт.

Про інвестиційну політику компанії: навіщо вона потрібна бізнесу, які плюси дає для розвитку?

Інвестиційна політика завжди спрямована на перспективу, оскільки тільки в майбутньому буде видно результати сьогоднішніх фінансових вливань у виробництво. Інструментом інвестиційної діяльності виступає бізнес-план, розрахований на освоєння та ефективне використання отриманих інвестицій. Відсутність плану розвитку говорить про неправильну інвестиційну політику. Часто його немає просто через невеликий управлінський досвід керівника та перших осіб фірми. А також нерідко доводиться стикатися з нерозумінням, навіщо такий план потрібен.

Якщо ви подорожуєте, ви берете із собою картку або користуєтеся електронною. Так і тут!

Розробка інвестиційної стратегії дозволяє визначити найбільш перспективні та пріоритетні сфери діяльності підприємства, які при вкладенні в них певної суми інвестицій зможуть позитивно вплинути на розвиток усієї компанії на мікрорівні та економіки країни загалом на макрорівні.

Вибрана інвестиційна політика підприємства щодо макропоказників за групами галузевих ознак дає серйозний шанс на підвищення ефективності віддачі за вкладеними інвестиціями.

Дуже важливо спочатку визначити напрями та форми інвестиційної діяльності підприємства. Раді будемо вам у цьому допомогти. Ви матимете на руках чіткий план залучення інвестицій у компанію.

З яких частин складається інвестиційна політика фірми?

Основними складовими сучасної інвестиційної політики є:

  1. Моніторинг та аналіз усіх інвестиційних вливань за звітний період, а також їх ефективності;
  2. Постійний облік змін зовнішніх умов та уважне вивчення кон'юнктури ринку, його динаміки, підйомів та спадів протягом певного періоду часу;
  3. Зіставлення інвестиційних дій з урахуванням фінансового стану підприємства, а також виявлення факторів можливого ризику;
  4. Визначення стратегічних цілей та розробка інвестиційної політики компанії для досягнення економічного зростання;
  5. Визначення інвестиційної програми підприємства відповідно до спрямування основних капіталовкладень;
  6. Забезпечення вкладення інвестицій у регіональному та галузевому розрізі;
  7. Виявлення логічного взаємозв'язку за головними напрямками господарської діяльності підприємства.

Усі ці завдання щодо розробки інвестиційної політики можуть бути не реалізовані без допомоги фахівців. Якщо у вас їх немає у штаті, звертайтесь! Ми допоможемо впровадити інновації, щоб інвестиційна привабливість компанії помітно покращала. Працюємо з усіма галузями з будь-якими масштабами бізнесу.

Чому Key Solutions варто обрати для розробки інвестиційної стратегії підприємства?

Якщо формування інвестиційної політики підприємства у вас пріоритеті і вашій компанії потрібна фінансова підтримка, звертайтеся до компанії Кей Солюшнз, яка професійно та якісно займається вирішенням питань щодо залучення надійних інвесторів. Наші висококваліфіковані співробітники, які нагромадили чималий практичний досвід у сфері інвестицій, допоможуть вам розробити стратегію підприємства та визначити пріоритети спрямування інвестиційних коштів. Ми зробимо ваше підприємство успішним, а вихід на регіональні та галузеві ринки реальним!

Нашим козирем є реальний досвід створення інвестиційної політики на підприємстві, у тому числі власному, а також багато клієнтських кейсів.

Щоб інвестиційна політика комерційної організації працювала, необхідно виконати низку найважливіших умов. І не завжди реально обійтися напівзаходами, іноді для цього доводиться повністю змінювати підходи до планування та бюджетування, покращувати технології та оптимізувати бізнес-процеси. І, звичайно, доведеться провести певну роботу як з управлінським апаратом, так і в деякій мірі з лінійним персоналом.

Звертайтеся для формуванняінвестиційної політики підприємства спільно з кращими фахівцями в області інвестиційного консалтингу Вже у перші кілька місяців ви побачите реальні позитивні результати нової політики компанії.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок