вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Звітність іноземних компаній

Будь-яка компанія, яка зареєстрована в юрисдикції, що входить до «білого» Перелік ОЕСР, має вести звітність іноземних підприємств, навіть якщо вона не здійснює жодної діяльності. У мідшорах (Кіпр, Великобританія, Гонконг, Кюрасао), оншорах (Швейцарія, Німеччина) звітність подається до контролюючих органів у встановлені терміни, у класичних офшорах (Панама, БВО, Сейшели) – пред'являється на вимогу податкової, місцевих органів, банку.

Якщо ваша нерезидентна фірма відноситься до контрольованих іноземних компаній (КІК), складати звітність необхідно з перших днів її існування, у багатьох випадках буде потрібно також аудиторський висновок. Якщо компанія ще не провадила діяльність, готується «нульовий» звіт. Звітність складається згідно з правилами МСФЗ за певний звітний період, який, як правило, дорівнює одному календарному році.

Підготовка фінансової звітності іноземних компаній – досить копіткий процес, який вимагає знання тонкощів законодавства та бухгалтерських норм, у тому числі як міжнародного, так і країни резиденства. Фахівці компанії Key Solutions допоможуть зі складанням звітів відповідно до вимог МСФЗ та за необхідності підготують аудиторський висновок.

Навіщо потрібно складати фінансову звітність

У деяких юрисдикціях щорічне подання звітності є обов'язковим, за порушення цієї вимоги загрожує штраф, блокування банківського рахунку та в майбутньому. проблеми при намірі відкрити бізнес там.

Крім того, відкрита бухгалтерська та фінансова звітність дає можливість:

 • без проблем відкрити банківський рахунок;
 • купити, продати бізнес;
 • провести консолідацію (злиття) іноземних компаній;
 • продати нерухомість, що оформлена на нерезидентну компанію;
 • уникнути штрафних санкцій.

Без фінансової звітності неможливо поставити іноземну компанію на облік у податковій, скористатися податковими пільгами, якщо такі є можливими. Нерідко звіти про стан справ у компанії надаються інвесторам, бізнес-партнерам, банківським чи іншим установам.

Що входить до послуг з підготовки до звітності

Команда Key Solutions:

 • проводимо консультації для іноземних компаній, зареєстрованих у різних юрисдикціях;
 • займаємося веденням бухгалтерського обліку нерезидентних фірм;
 • складаємо податкові декларації;
 • проводить юридичну експертизу документації;
 • допомагаємо вирішити складні ситуації;
 • контролюємо терміни подання податкової декларації та фінансової звітності;
 • готуємо бухгалтерську звітність та аудиторський висновок.

З вашого боку потрібно лише надати інформацію про країну юрисдикції, банківські реквізити, витяги з банку, інвойси, контракти. Усі документи можуть бути надіслані в електронному вигляді, конфіденційну інформацію надавати не вимагаємо.

Термін підготовки займає в середньому 10-20 днів, вартість послуги залежить від країни юрисдикції та обсягу документів.

Дізнатися більш детальну інформацію про надання бухгалтерських послуг та складання звітності іноземних компаній ви можете під час консультації зі співробітником Key Solutions.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок