вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Оцінка та бізнес-аналітика

У світі сучасного бізнесу існує безліч зобов'язань, коли необхідна кваліфікована оцінка вартості будь-якого бізнесу. І проводиться така оцінка у випадках гострої необхідності визначення реальної вартості саме бізнесу, а не самого підприємства. Це може знадобитися під час перспективного планування, підготовки конкретного бізнес-плану, часткового або повного продажу компанії, її реструктуризації, а також за необхідності страхування майна.

Якісна та достовірна оцінка бізнесу підприємства процес досить складний, що має безліч недоступних розумінню специфічних дрібниць та професійних нюансів. Помітити та правильно оцінити їхнє значення здатні лише високі професіонали з багатою практикою у сфері фінансової аналітики. Високоякісна і надійна бізнес аналітика в Києві забезпечується аудиторською компанією Кеу Солюшнз, яка давно працює на ринку і накопичила чималий практичний потенціал.

Наша компанія — визнаний лідер з оцінки вартості підприємства бізнесу у столиці та її околицях. Наші фахівці чудово орієнтуються у найскладніших фінансових питаннях та давно вже успішно займаються оцінкою вартості будь-якого бізнесу по всій території України. У методиках розрахунку використовуються різні методи залежно від кінцевої мети замовленої процедури. Високопрофесійна оцінка фірми, підприємства виконується з індивідуальним підходом до кожного конкретного підприємства та аналітичні висновки робляться з урахуванням особливостей бізнесу.

Коли необхідна оцінка та бізнес-аналітика

Грамотна оцінка вартості бізнесу це комплекс дій, спрямованих на глибоке вивчення компанії або підприємства в плані його успішності на певному ринку, ефективності дій і наявності прибутку, достатньої для подальшого розвитку. Як об'єкт, що володіє цінним майном, коштами та цінними паперами, авторськими правами та торговими брендами, компанія оцінюється за всіма своїми активами в сукупності.

Фінансова оцінка та її подальша бізнес-аналітика украй необхідні у таких випадках:

  • Реорганізація юридичної особи.
  • Купля або продаж всього бізнесу або його частини.
  • Обов'язкове страхування майна.
  • Оформлення кредиту.
  • Розрахунок рейтингу підприємства.

Мета оцінки бізнес-аналітики

Якісна оцінка ефективності бізнесу дозволяє визначити реальну вартість компанії та встановити ступінь її успішності або наявність певних ризиків. Чіткі результати та грамотна аналітика, проведена нашими фахівцями, дають об'єктивну картину щодо ефективності як усього бізнесу в цілому, так і його окремих підрозділів, що суттєво відбивається на вартості об'єкта, що досліджується.

Як проводиться оцінка вартості бізнесу

Професійна оцінка вартості бізнесу базується на засадах позиціонування компанії як майнового комплексу, що приносить користь власнику. Тому беруться до уваги всі рухомі та нерухомі активи, включаючи і нематеріальні, а також готову продукцію, запаси на складах, фінанси та цінні папери, обладнання та малоцінні активи, що швидко зношуються. Крім того, зазнають ретельного аналізу доходи минулих періодів поточні та навіть перспективні, а у звіті зазначаються можливі перспективи у розвитку бізнесу, а також рівень конкуренції.

Що Ви отримуєте після оцінки

У результаті досліджень проводиться максимально точний розрахунок вартості бізнесу та готується докладний експертний звіт з чіткими аналітичними викладками з усіх розглянутих напрямків. Підсумовує цю працю професійний висновок спеціаліста та його пропозиції (рекомендації).

Чому наша компанія?

Фахівці компанії Кеу Солюшнз грамотно та кваліфіковано розрахують вартість бізнесу, надавши не голі цифри, а реальний поточний стан досліджуваного бізнесу та комплексне прогнозування процесів, здатних вплинути на його успішність у майбутньому. Замовивши бізнес-аналітику в нашій компанії, ви отримаєте повну фінансову картину об'єкта з професійною аргументацією висновків та дієвими пропозиціями на найближче майбутнє підприємства.

Тематичні посилання: реструктуризація бізнес-процесів

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок