вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Аудит офшорних компаній

Необхідність у складанні та подачі до контролюючих органів фінансової та бухгалтерської звітності, проведення аудиту зазвичай диктується нормами конкретної юрисдикції. У податкових гаванях (Беліз, Сейшели, БВА) вимог щодо подання звітності не передбачено, але вести бухгалтерію та готувати звіти все одно потрібно. У деяких оншорних, мідшорних зонах звітність є обов'язковою, до того ж вона має бути підтверджена аудиторським висновком.

Аудит компанії – це аналіз діяльності та перевірка ефективності її роботи. Мета аудиту звітності – підтвердження її достовірності та перевірка відповідності ведення бухобліку законодавству країни резиденства. Аудит підприємства та звітності – Досить непросте завдання, яке слід довіряти професіоналам. Аудитори, бухгалтери, юристи компанії Key Solutions надають комплекс послуг, пов'язаних із бухгалтерським обслуговуванням офшорних компаній, складанням звітів та аудиторських висновків. Ви можете довірити нам як одноразове завдання, так і обслуговування на постійній основі.

Коли необхідний аудит діяльності та документів офшору

Аудиторська перевірка та щорічна подача аудованої звітності обов'язкові, зокрема, на Кіпрі та Мальті. На Кіпрі аудиторську перевірку проходять навіть фірми, які фактично не провадять діяльність.

У Гонконгу нерезидентні компанії подають аудіовану звітність щорічно чи три роки. Фірми зі щорічним доходом понад $50 000 проходять додаткову аудиторську перевірку.

У європейських юрисдикціях (Великобританія, Голландія, Данія) компанії з невеликим товарообігом та активами звільнені від зобов'язання проходити аудит, для холдингових компаній він є обов'язковим.

Іноді потреба в аудиті не пов'язана із вимогами державних органів. У деяких випадках експертизу вимагає банк або вона потрібна для продажу бізнесу. Крім того, незалежний аудит допомагає виявити слабкі сторони в роботі компанії, виправити допущені прорахунки та помилки, знайти шляхи для її подальшого розвитку.

Що входить до послуг аудиту офшорних компаній

Співробітники компанії Key Solutions:

  • проводять консультації щодо українського та зарубіжного законодавства, з питань звітності та бухгалтерського обслуговування офшорів, оншорів, мідшорів;
  • проводять фінансовий та бухгалтерський аудит;
  • здійснюють підготовку до проходження обов'язкової аудиторської перевірки;
  • формують аудиторські висновки.

Як додаткові послуги пропонуємо аутсорсингове бухгалтерське обслуговування, підготовку звітності за міжнародними стандартами, проводимо консультації з оподаткування.

Вартість роботи наших співробітників залежить від того, чи замовляєте ви одноразову послугу чи постійне обслуговування, від країни юрисдикції, специфіки бізнесу. Ціна формується в індивідуальному порядку для кожного проекту.

Детальніше питання співпраці, вартість послуг ми можемо обговорити під час особистої зустрічі в офісі або по телефону. Щоб отримати первинну консультацію, зателефонуйте нам або заповніть форму зворотнього зв'язку.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок