Отже, ви вирішили, що хочете відкрити малий бізнес з нуля, напевно, ви дуже схвильовані перед входом у світ торгівлі.
Причин, з яких більшість людей, бажають відкрити свою справу, може бути достатньо: хтось хоче збільшити свою зарплату, хтось шукає способи заробити додаткові гроші перед виходом на пенсію, а хтось хоче перетворити хобі на прибуткове підприємство.
Чому малий бізнес?
Є багато причин, через які люди хочуть відкрити саме невеликий бізнес. Ось кілька найпоширеніших із них:
- Немає необхідності хвилюватися щодо розрахунку заробітної плати для співробітників
- Немає проблем зі страхування компенсації робочого податку, утримання грошей від співробітників для федеральних і державних податків і т. д.
- Малий бізнес може бути налаштований з більш простими структурами, ніж доступні підприємствам великого бізнесу.
Деякі підприємці бажають відкривати свій малий бізнес, саме як «Індивідуальний підприємець», тобто ІП. з кількох типів організацій.
Як відкрити свій бізнес і з чого почати?
У більшості випадків малий бізнес потребує меншої кількості стартового капіталу і матиме нижчі експлуатаційні витрати на початку.
Ви повинні будете вирішити, чи ви хочете купити існуючий бізнес або почати свою справу. У кожного варіанта є його переваги та недоліки. Давайте розглянемо деякі з них:
- У вас є більше інформації про бізнес, якщо це вже розкручене » справа.
- Покупка існуючого бізнесу означає, що у вас буде досить точне уявлення про те, які на вас чекають витрати і який дохід можна очікувати принаймні в короткостроковому періоді. З іншого боку, вся ця інформація йде з вищими початковими інвестиціями.
- Ви маєте більше можливості побудувати бізнес, який ви хочете, з нуля. Для деяких підприємців це дуже високе емоційне підґрунтя.
Як розпочати свій бізнес - Альтернативні методи
Є альтернатива цим двом варіантам. Це – франшиза, в цьому випадку ви отримуєте ту саму інформацію, яку ви отримали б від покупки існуючого малого бізнесу. Наприклад, більшість компаній франшизи мають послужний список, заснований на досвіді багатьох власників. Вони поділяться цією інформацією із Вами. Крім того, найкращі компанії забезпечать необхідне навчання Вам, що допоможе пропустити етап навчання самостійно, методом спроб та помилок.
Очевидно, за франшизу доведеться заплатити, але більша частина витрат фактично входить у просування вашого власного бізнесу за допомогою реклами та іншої маркетингової діяльності. Деякі франшизи можуть коштувати мільйони доларів або більше, але є також можливості (особливо з інтернет-франшизами), де плата за франшизу може бути лише кількома тисячами або навіть кількома сотнями доларів.
Думайте про різні альтернативи, які існують для вас у відкритті бізнесу. Зробіть своє дослідження, досягайте успіхів та поставлених цілей!
Тематичні посилання: бухгалтерське обслуговування малого бізнесу, реєстрація змін до статуту ТОВ, інвентаризація основних засобів на підприємстві