вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Ведення бухгалтерського обліку у сільському господарстві

Україна залишається перспективною аграрною країною з курсом до ЄС. Тож відкриття сільгоспбізнесу буде правильним рішенням. Але необхідно правильно організувати роботу бухгалтерії у компанії.

Саме агропідприємства приносять левову частку доходу до бюджету нашої країни. Крім складання бізнес-плану, підбору правильних партнерів та постачальників, ви обов'язково зіткнетеся з усіма складнощами у веденні обліку.

Галузевий бухгалтерський облік в агросфері має свою специфіку, з якою фермери та агрономи незнайомі. І найкраще мати у розпорядженні бухгалтера, який має поглиблені знання в цій галузі і раніше вів бухгалтерське обслуговування сільгосппідприємств.

Там своя специфіка податкового законодавства, класифікація рахунків та особливості відображення витрат. До того ж, звернувшись до компанії, яка надає бухгалтерські послуги для агропромислових підприємств, ви заощаджуєте свій час. Це важливо на початкових етапах життєвого циклу компанії, коли всі сили йдуть на розвиток бізнесу, маркетинг, налагодження зв'язків з партнерами компанії. Займатися бухгалтерією власнику чи директору просто ніколи. Та й для цього потрібна відповідна вища освіта.

Та й цього мало, бо зміни у законодавстві в Україні відбуваються постійно. Практикуючий бухгалтер ніколи не припиняє вчитися та дізнаватися про нове.

Коли потрібне бухгалтерське обслуговування агробізнесу?

І якщо ви вирішили створити свій агробізнес, то по допомогу найкраще звернутися вже на етапі вибору системи оподаткування. Надалі фахівець із бухобліку в сільському господарстві знадобиться, коли у вас буде своя торгова марка. Бухгалтери зі спеціалізацією в агросекторі знайомі із правилами її використання.

Ведення бухгалтерського обліку в сільському господарстві в Україні, проходження податкових перевірок та кадровий облік

Перевірки більше не будуть для вас великим стресом. Бухгалтер, якого ми закріпимо за вашою компанією, буде особисто на них бути присутнім.

Усіми операціями з розрахунків та касовими операціями також займається наша людина.

Вам не доведеться перейматися сплатою ПДВ або веденням клієнт-банку.

Також спеціаліст команди Кей Солюшнз займатиметься кадровим обліком, прийомом працівників на роботу та їх звільненням, лікарняними та відпустками, нарахуванням заробітної плати.

З усіх питань бухгалтерського та податкового обліку вашому бізнесу буде надано якісний інформаційний супровід.

Бухгалтерський облік у сільському господарстві в Україні від юридичної фірми Кей Солюшнз

Наші фахівці допоможуть також:

  • стягнути борги;
  • сплатити податки та збори;
  • стягнути заборгованість;
  • вести облікову політику підприємства.

У нас завжди є зразки первинних документів, складені за всіма правилами бухгалтерського обліку в сільському господарстві. У той самий час, деякі документи може бути адаптовані за необхідності під потреби конкретного підприємства.

Кожен бухгалтер, зайнятий в агросекторі, знає покроковий алгоритм дій у різних ситуаціях.

Переваги ведення бухгалтерського обліку у сільському господарстві на аутсорсингу

Під нашим чуйним керівництвом документи вашого агропідприємства завжди будуть у повному порядку. Звіти подаватимуться вчасно у всі необхідні інстанції:

  • ДФС;
  • органи статистики;
  • Пенсійний фонд.

Вам не доведеться обладнати бухгалтеру окреме робоче місце, платити заробітну плату, декретні, відпускні та лікарняні, утримувати податки. Ви не переживатимете, коли бухгалтер за тими чи іншими обставинами не може вийти на роботу. У нас завжди є гідна заміна фахівця, що постійно закріплений за вашим бізнесом. Будь-яке питання можна вирішити терміново.

Замовити бухгалтерські послуги для сільськогосподарських підприємств

Звертайтеся до наших спеціалістів зі зручного каналу зв'язку. Отримайте відповідь на будь-яке питання стосовно законодавства в агросфері, оподаткування, ПДВ або подання звітності сільгосппідприємства:

  • по телефону;
  • по електронній пошті;
  • онлайн-чат.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок