вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Судово бухгалтерська експертиза

Судово-бухгалтерська експертиза

У сфері економіки найважливішим доказом для отримання позитивного рішення може стати саме судово-бухгалтерська експертиза. Ця процедура дозволяє оцінити господарську та/або фінансову діяльність компанії щодо виявлення порушень: втрата товару та/або інших матеріальних цінностей, причини збитків, можливі крадіжки тощо.

 

Подібні заходи можна провести в рамках судового розгляду відповідно до норм цивільного та кримінального кодексів.

 

Мета призначеннясудово бухгалтерської експертизи

Завдання такої процесуальної дії - виявити обставини, які спричинили збитки. Її призначення можливе у виняткових випадках, а саме неможливості виявити необхідні факти без застосування певних юридичних методів.

 

Також судова бухгалтерська експертиза може призначатися для забезпечення додаткового захисту суб'єкта господарської діяльності. Завдання такої дії – забезпечити докази невинності службових осіб підприємства, обґрунтувати непричетність до злочинних дій та, тим самим, підтвердити не аргументованість звинувачень. Компанія “Кей Солюшнз” забезпечить проведення судової експертизи, бухгалтерський вучт вашого бізнесу відповідно до норм чинного законодавства.

 

Види судово-бухгалтерської експертизи

Розділяють такі види досліджень:

  • Основні – всебічний розгляд діяльності компаній для виявлення можливих порушень;
  • Додаткові – призначаються у разі виявлення неточностей при основних дослідженнях.

Також поділяють первинну та повторну експертизи, залежно від послідовності дій спеціаліста, а також на комісійну та індивідуальну - залежно від основних принципів використовуваних методів роботи.

 

Основні переваги проведення судової бухгалтерії нашими фахівцями

"Кей Солюшнз" має в своєму розпорядженні штат юристів, аудиторів і бухгалтерів, які мають багатий досвід, нестандартні шляхи вирішення питань, у тому числі і для ефективного проведення судової бухгалтерської економічної експертизи. Звертаючись до нас ви гарантовано отримуєте результат , а також:

  • реальні показники фінансової та господарської діяльності компанії;
  • підтвердження професіоналізму ваших кадрів, адже саме від них залежить успішність та законність бізнесу;
  • перевірену звітність, а, при необхідності, виправлення та подання нової;
  • додаткові послуги у разі потреби.

Наше головне завдання - це спокій клієнта, захист його прав та законних інтересів. А найважливіша перевага – це справедлива ціна, результат та оперативність дій. Ви можете бути впевнені, що наші фахівці докладуть максимум сил і знань для досягнення поставленої мети.

 

Також, якщо Вас цікавлять бухгалтерські послуги, ви можете ознайомитися з ними, перейшовши за посиланням: https://keys.ua /buhgalterskie-uslugi.html. Ми проводимо не тільки одноразові дії, але також забезпечуємо абонентське обслуговування наших клієнтів.

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок