вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Розробка системи управлінського обліку

Розробка системи управлінського обліку необхідна для забезпечення збору, реєстрації, зберігання та подальшого надання інформації керівнику. Усі дані повинні подаватися у зручному вигляді, щоб начальник міг приймати необхідні для організації рішення.

Особливості та цілі управлінського обліку

Розробка системи управлінського обліку на підприємстві виконується відповідно до інформаційних потреб конкретної організації. Це головна відмінність управління від податкового чи фінансового обліку, який має бути зроблений у повній відповідності до законодавства та державних стандартів.

До організації управлінського обліку можна підходити по-різному, але є універсальні способи розробки та впровадження. Головне – дотриматися основної мети. Вона полягає у забезпеченні керівництва фірми максимально повними відомостями, які потрібні для ефективної діяльності.

Хороша розробка управлінського обліку забирає багато часу та сил, особливо для великих підприємств. А також при самостійному створенні далеко не завжди вдається досягти дієвих результатів. Потрібен час на апробування системи, накопичення інформації, яка могла б вплинути на все управління в цілому. Оптимальне рішення – звернутися за допомогою до фахівців «Кей Солюшнз» у Києві, які мають навички у створенні та впровадженні такої системи. З їх допомогою вдасться досягти швидких позитивних результатів.

Етапи розробки системи

Більшість проблем виникає через те, що ті самі дані використовуються різними службами компанії. Надаючи відомості, в них можна помітити розбіжності в цифрах, оскільки кожен відділ вносить корективи під себе. Основне завдання розробки нової системи управлінського обліку полягає в тому, щоб уникнути цих проблем надалі, домогтися злагодженості робочого процесу та даних.

Професійна розробка та впровадження управлінського обліку передбачає виконання наступних етапів.

  1. Визначення структури фінансової звітності компанії через виділення центрів, відповідальних за прибуток, витрати та фінанси в цілому.
  2. Створення складу та форматів звітності з управлінської діяльності.
  3. Розробка спеціальних класифікаторів інформації щодо управління компанією.
  4. Підготовка методів ведення обліку управління, витрат, а також калькуляція собівартості послуг або товарів.
  5. Створення плану рахунків, внесення корективів до порядку відображення операцій типового господарського вигляду.
  6. Розробка інструкцій та внутрішніх положень, які допоможуть змінити ведення такого обліку з вигодою для кожного підприємства.
  7. Останній етап – безпосередньо впровадження всіх напрацювань та контроль змін.

Вирішивши замовити послугу з розробки та впровадження управлінського обліку у професіоналів в Україні, ви отримуєте якісне та продумане до дрібниць управлінське рішення. З ним ваш бізнес у стислі терміни вийде на новий рівень, покращиться і система менеджменту, і дохід комерційної організації в цілому. Для уточнення деталей або отримання кваліфікованої консультації зв'яжіться з представником «Кей Солюшнз» зручним способом.

Тематичні посилання: фінансовий контроль та аудит, інвестиційна політика корпорації

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок