вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Підтвердження фінансової звітності

Надаємо послугу підтвердження фінансової звітності підприємства у Києві та по всій Україні. Попередньо проведемо аналіз фінансового стану комерційної організації. Юристи “Кей Солюшнз” працюють виключно у правовому полі за договором. Документи ви надаєте нам за довіреністю. 

В результаті ви зможете налагодити фінансовий клімат на підприємстві та підвищити до нього довіру інвесторів. Підтвердження фінансової звітності може бути з ініціативи власників (такий вид так і називається – ініціативний) або бути обов'язковим.

Основна проблема власників компаній, що вони не встигають моніторити законодавчу базу, яка часто змінюється в Україні. Такі умови створюються спеціально – хоч би яким чесним бізнесменом ти був, якщо не захистити себе, держава виграє. Підтвердження, наскільки важливим є своєчасний фінансовий аудит та юридична підтримка. Це інструменти, якими ми радимо користуватися всім компаніям без винятку. Як кажуть, збоку завжди видніше. 

Навіщо необхідний аудит фінансової звітності бізнесу?

Мета фінансового аудиту - коригування системи управління грошовими потоками. Успіху досягають лише ті компанії, які ефективно розподіляють фінанси. І ми допоможемо вам у цьому, дамо необхідні рекомендації щодо результатів роботи. У нас у штаті працюють співробітники з економічною та юридичною освітою. У тандемі вони нададуть вам необхідну допомогу. Бізнес перестане бути для вас джерелом тривоги і стресу, а стане джерелом доходу, що постійно зростає.

Полегшити ведення бізнесу можна, адаптувавши його під актуальні законодавчі вимоги та норми. 

Обов'язкова фінансова звітність необхідна державі як підтвердження достовірності та повноти доходів. Як обов'язковий, так і ініціативний фінансовий аудит збільшує активність фінансових процесів навколо компанії, покращує довіру до вашого бізнесу.

При ліквідації компанії аналіз фінансового стану проводиться обов'язково. Також такий аналіз необхідний при отриманні ліцензії на практично всі можливі види діяльності.

Якщо у вашого бізнесу виникла гостра необхідність підтвердження звітності, саме час діяти та звернутися до “Кей Солюшнз - підтвердження звітності”. Чекаємо на ваші заявки:

  • за телефоном;
  • за адресою електронної пошти;
  • в онлайн-чаті.

Тематичні посилання: аудит податків, юридичний аудит компанії

Задати запитання спеціалісту

Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

Зв'яжіться з нами

Замовити послугу

Записатися на консультацію

Замовити дзвінок