вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Що робити, якщо заблоковано податкову накладну?

Багато суб'єктів господарювання в Україні прагнуть максимально скоротити витрати на сплату обов'язкових платежів до бюджету. Один із легальних способів — одержання податкового кредиту. Щоб скористатися такими інструментами, необхідно отримати статус платника податку на додану вартість, оскільки податковий кредит складається із сум ПДВ, що вираховуються з податкових зобов'язань.

Відповідно, у таких ситуаціях компетентні контролюючі органи прискіпливо ставляться до розгляду та перевірки податкових накладних. Допущення помилок або неточностей у таких документах неприпустимо, інакше суб'єкт господарювання може зіткнутися з такою неприємністю, як блокування податкових накладних. А потрапляння до списку ризикових платників податків – mdash; сумнівна перспектива розвитку бізнесу.

Що робити їсти ви потрапили в таку неприємну ситуацію? Вам знадобиться розблокування податкових накладних, яке ви можете замовити тут. Досвідчені юристи знають, як зробити все законно та максимально швидко.

Як відбувається розблокування податкових накладних?

Повторна подача накладної, яка була зареєстрована без змін, найімовірніше, виявиться безрезультатною. Процес розблокування податкових накладних передбачає:

 1. Збір повного пакета документів, що підтверджують законність та правильність податкових накладних.
 2. Надання документів до регіональної комісії податкової служби.
 3. Розгляд та отримання рішення.

Не завжди рішення приймається на користь платника податків. У такому разі суб'єкти господарювання мають право оскаржити рішення ДПС, з яким не згодні, у вищій інстанції чи суді. 

Чим допоможе адвокат?

Розблокування податкових накладних — процес тонкий і має свої особливості, тому виконання цього завдання краще доручити кваліфікованим фахівцям, які:

 • проведуть оцінку причин блокування;
 • підготують необхідні документи, що підтверджують;
 • забезпечити надійний юридичний супровід та представництво інтересів у процесі оскарження.

Щоб не стикатися з подібними проблемами, краще заздалегідь подбати про правильне заповнення податкових накладних. За консультативною та практичною допомогою можна звертатися до аутсорсингових компаній.

Коментарів 1

  Залишити коментар

  Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

  Зв'яжіться з нами