вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Нульова звітність

Сдача нульової звітності. Бухгалтерское обслуговування по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро). Якщо підприємство зареєстровано, але не веде свою діяльність, не виплачує заробітну плату, немає руху за рахунками, все рівно за законом воно повинно сдавати нулеву звітність у податкову. Звичайно, можна розрахувати на штатного бухгалтера, але справа в тому, що він може заболеть або піти у відпуск. Якщо ж звернеться до нас в “Кей Солюшнз”, то таких проблем у вас не буде. Вам не потрібно буде думати ні про робоче місце для бухгалтера, ні про те, як платити йому зарплату та утримувати налоги, ні про ліцензійне ПО. 

Вам приходить досвід нашої команди “Кей Солюшнз” як для нульової звітності, так і для поточної фінансової звітності

Наша команда знає особливості нульової звітності для ТОВ, для ІП. У нас великий досвід ведення фінансової звітності для податкової та неважливої, яка форма власності та вид налогообкладення в компанії. Ми працювали з 2014 року з усіма сферами, і для вас ми легко підберемо відповідного спеціаліста. У нього вже будуть усі навики, необхідні для впровадження всіх процесів до автоматизму. 

Помимо знання бухгалтерського, податкового, фінансового звіту, знайомства наших спеціалістів із законодавчою базою. Вони регулярно відстежують у своїх змінах. Ми постійно вкладаємо в навчання персоналу, і це дає чудові результати.

Наші переваги при роботі з фінансовою звітністю

Пропонуємо вам:

 • економить час;
 • економити гроші, і все завдяки розумній ціновій політиці нашої компанії;
 • зберігати комерційну таємницю - ви можете перевірити нас, оскільки ми гарантуємо повну конфіденційність.

З кожним клієнтом ми підписуємо договір на надання послуг! Працювати з нами легко і приємно! Не важливо, де в Україні ви знаходитесь, у нас налажена ефективна віддалена робота з клієнтами. 

На підставі первинних документів, які ви надаєте нам, ми складаємо будь-який вид звітності для Налогового, Пенсійного фонду, статистики. Наш досвід дозволяє не тільки подавати звіти у всі контролюючі органи, але й легко проводити перевірки для наших клієнтів, вирішувати проблемні питання, відставляти, якщо це необхідно, інтереси компаній у суді.

Запропонуйте сдачу нульової звітності в податкову прямо зараз, і в майбутньому ви позбудетеся багатьох проблем зі штрафами та судами.

Делайте свою роботу, а ми будемо робити свою - ту, що отримується у нас краще всього:

 • по телефону;
 • по електронній пошті;
 • через онлайн-чат.

Предложение

Бухгалтерський учет будівельної компанії, як вибрати бухгалтера в будівельну компанію?

Коментарів 1

  Залишити коментар

  Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

  Зв'яжіться з нами