вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Змінений порядок штрафів за недодачу звітів про трансфертному ценоутворенні

У випадку, якщо ви не подасте трансфертну відсотковість у час - ви отримаєте повідомлення про накладення санкцій, то є штраф, який потрібно оплатити за 10 календарних днів. При цій звітності все рівно потрібно подати!

Зверніть увагу, що якщо Вам дійсно цікава тема трансфертної освіти, прочитайте нашу статтю про нього важливі зміни. 

Сума штрафу розраховується з урахуванням прожиткового мінімуму, встановленого на 1 січня.

Що буде, якщо ви не сплатите штраф за течення 10 днів і не подасте трансфертну відсотковість? До вас, налогоплательщику, буде застосовано штраф у розмірі 5-ти прожиткових мінімумів. Самое важливе зауваження, що штраф нараховується за кожен день неподачи Вам тієї самої звітності!

Однако санкції одночасно не застосовуються за неподачу та несвоєчасну подачу звітності.

Резюмуючи.

  • Согласно п. 120.4 ст 120 Налогового кодексу, будуть застосовані штрафні санкції до налогоплательщика за несвоєчасну подачу звітів, не залежить від звітного періоду здійснення контрольованих операцій. При цьому штраф нараховується за кожен день, починаючи з 1 січня 2017 року.

Коментарів

    Залишити коментар

    Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

    Зв'яжіться з нами