вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Бухгалтерський облік в офшорі стає трендом 2017 року

З чим це викликано? Це викликано тим, що зараз є тенденція до того, щоб розширювати масштаби міжнародних "операцій". Тому міжнародні організації, начебто Anti-Money Laundering, висувають вимоги до прозорості міжнародного бізнесу. Проходить час класичних офшорів.

Тепер потрібно дотримуватись актуальних норм ОЕСР та вносити правки до ведення бухгалтерського обліку. Щоб відповідати актуальним вимогам, податкові органи роблять все необхідне, щоб не "підставляти" всю офшорну індустрію. Вони вносять певні поправки до регламенту ведення бухобліку.


Звідси випливає, що при веденні бухгалтерського та податкового обліку в офшорах, найголовнішою перевагою є швидкість надання фінансової звітності фіскальним службам щодо отримання та використання доходу. Які вигоди? Застосування офшорних податкових пільг і угоду про уникнення подвійного оподаткування.

Наприклад, при реєстрації компанії в сонячному Сент-Кітс, необхідно вести записи, що пояснять транзакції, що проводяться нею, які описують її фінансове становище. Це дозволяє отримати повноцінний фінансовий звіт. Зберігати його потрібно протягом 5 років в офісі агента-реєстратора або по іншому, але обов'язково за вказаною адресою за межами офшора.

Рекомендуємо доручити діяльність з ведення документації або аудит фінансової звітності нашої компанії. Чому? Дізнайтесь на сторінці послуги.

Коментарів

    Залишити коментар

    Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

    Зв'яжіться з нами