вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Консультація юриста по налогам — ефективне вирішення проблем

Наличие бухгалтера і юрисконсульта на підприємстві — це не панацея від усіх проблем. Бухгалтер, як правило, спеціаліст, ведучий в економічних питаннях, штатний юрист віртуозно розбирається в трудовому і корпоративному праві.

Багато суб'єктів господарювання в Україні зіткнулися з банальними та аналогічними проблемами: бухгалтер у відпуску, юрист не вивів зміни в законодавстві, і ось вам вже винесені внушальні штрафні санкції. 

Чем це обернется для бізнесу? Не тільки істотними фінансовими втратами, але й ухудшенням ділової репутації. Можна це виправити? Відповідь прост: краще рішення проблеми — її відсутність або предотвращение.

Якщо у вас є запитання, пов’язані з налогом, вам потрібна консультація з налогами, замовити ви можете за цією ссилкою.

Когда потрібно звертатися до професіоналів?

Консультація спеціалістів з питань налогообкладення необхідна, якщо:

 • ви ждете перевірку податкової служби;
 • ви отримали рішення-увідомлення після перевірки та категорічно з ним не погоджені;
 • вам пред'явили штрафні санкції;
 • ви пропустили терміни надання звітності;
 • ви неправильно розрахували ставки налогообложения;
 • на вашому підприємстві колосальна податкова нагрузка.

Причин звернення до професійної юридичної консультації набагато більше. Звичайно, штатний юрисконсульт може відповісти на запитання, надати грамотне вирішення проблеми та забезпечити професійне представництво інтересів перед податковою або в суді — це завдання зі зірочкою, рішення якого під силу тільки справжнім професіоналам.

Чем допоможе консультація по налогам?

Юридична консультація — це не пусті розмови, а ефективна допомога вашому бізнесу у вирішенні будь-яких питань правового характеру.

Ви не тільки можете задати свої запитання, але й отримати інформацію про те, як потрібно діяти в тій чи іншій ситуації, які дії передбачається.

З урахуванням вимог законодавства, опираючись на багаторічну, успішну практику, юрист повідомляє, як оскаржити рішення податкової служби, як підготуватися до перевірки та надати реальний план вирішення будь-якої проблеми, незалежно від рівня її складності.

В народе говорят, заплати налоги — спи спокійно. Говоря на юридичному мовою, отримаю консультацію юриста — обернути впевненість у захищеності та надійності свого бізнесу.

Коментарів

  Залишити коментар

  Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

  Зв'яжіться з нами