вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Податковий консалтинг – немає податкових ризиків

В Україні, як і в багатьох країнах, найскладнішим можна назвати податкове законодавство. Воно постійно перебуває у процесі зміни, і нерідко бізнесу непросто стежити за його динамікою. Тому компанії все частіше звертаються за допомогою до податкових експертів.

Що таке податковий консалтинг?

Податковий консалтинг – це популярна на сьогоднішній день послуга у сфері бізнесу, яка полягає у тому, щоб розробити для замовника найефективнішу модель оподаткування. Фахівці пропонують способи оптимізації системи планування бюджету та сплати податків, зменшення податкових ризиків та можливості уникнути бухгалтерських помилок.

Бо сплачувати податки мають усі, то кваліфіковані податкові експерти затребувані різними бізнес-структурами: величезними закордонними та вітчизняними компаніями, комерційними фірмами, приватними підприємцями.

Юридичні особи за допомогою фахівців з оподаткування в рамках чинного законодавства можуть значно скоротити статтю видатків на сплату податків та обов'язкових бюджетних зборів. Замовити податковий консалтинг можна на сайті компанії keys.

Які послуги надаються податковими експертами?

Консалтингові компанії надають широкий спектр послуг у сфері оподаткування. Всі фірми незалежно від розмірів та форм власності можуть отримати:

 • висновок фахівців щодо спірних питань щодо сплати податків та зборів;
 • аналіз особливостей системи оподаткування галузі, в якій працює компанія;
 • розробка ефективної моделі сплати податків або оптимізація вже існуючої;
 • перевірка та оцінка чинної системи оподаткування;
 • виявлення та усунення вже існуючих системних помилок у податковому обліку;
 • консультування про виникнення нового в порядку обчислення та сплати податків та зборів;
 • вирішення питань щодо усунення подвійного оподаткування.

У сучасному бізнесі навіть досвідчені бухгалтери та фахівці, які перебувають у штаті компаній, потребують постійних консультацій експертів у податковому законодавстві, щоб уникнути штрафних санкцій від державних фіскальних служб.

Коментарів

  Залишити коментар

  Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

  Зв'яжіться з нами