вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Професійні послуги з повернення ПДВ

ПДВ сплачується під час реалізації будь-якого товару, який продається за вартістю вище, ніж собівартість.

У яких випадках можуть повернути ПДВ?

Для випуску, виготовлення певної продукції підприємцю доводиться закуповувати різне обладнання, сировину. Також будь-яка робота не обходиться без пального, до його вартості також приплюсовується певний відсоток ПДВ. Виходить так, що власнику бізнесу доводиться сплачувати податок двічі. Для різноманітних типів діяльності є різні відсоткові ставки. Як правило, цей відсоток становить 18. Наприклад, щоб здійснювати міжнародні перевезення продукції, транспортувати природний газ, податок становить 0%. Щоб реалізувати зерно, овочеві культури, м'ясо, молочні продукти, процентна ставка становить 10.

Дуже часто величина відрахувань випущеного товару набагато менша, ніж ПДВ під час придбання сировини для виробництва. У разі потрібно відрахування. Не маючи досвіду в юридичній сфері, не розуміючи, як правильно оформити документи, краще звернутися до професіоналів, які пропонують послуги з повернення ПДВ.

Замовити послуги повернення ПДВ можна на сайті компанії Keys.

Процедура повернення ПДВ

Послуги повернення ПДВ – це комплекс робіт, що виконується поетапно:

 1. Перша консультація. Аналізуються правові підстави для того, щоб скласти претензії до податкової інспекції.
 2. Збираються документи. Проводиться інвентаризація, готуються та засвідчуються копії паперів, які вважаються основою для повернення.
 3. Проводяться камеральні перевірки. Це необхідно, щоб обчислити різницю між сплаченими та підрахованими сумами. Складається відповідь на повідомлення, запит інспекції.
 4. Складається, подається документ до податкової.
 5. Здійснюються переговори щодо спірних питань.
 6. Оскаржується рішення посадової особи. Складається заперечення, якщо відповідь виявляється негативною.
 7. Підготовляється позовне звернення до арбітражного суду. Запит на те, щоб було виконано відшкодування відрахування.

Коли приймається рішення на користь клієнта, здійснюється зарахування фінансів на його рахунок або гроші використовуються для наступного платежу до податкової інспекції.

Наша фірма пропонує послуги з повернення ПДВ. У нас працюють досвідчені юристи. Вони візьмуть всю роботу на себе, допоможуть вирішити будь-які фінансові та юридичні питання. Крім того, ми маємо доступні ціни, великий перелік послуг.

Коментарів 1

  Залишити коментар

  Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

  Зв'яжіться з нами