вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Придбання товарів у офшорного нерезидента: чи можна повернути 30% витрат?

Підприємство за підсумками 2015 року потрапило під контрольовані операції, оскільки загальний дохід становив понад 50 млн. грн. та товари купувалися у постачальників-нерезидентів, зареєстрованих в офшорній зоні (Маршаллові Острови). До 1 травня було подано звіт про контрольовані операції. У декларації з податку на прибуток за 2015 р. фінансовий результат було збільшено на 30% собівартості товарів, куплених в офшорах. Чи можна подати уточнюючу декларацію та повернути 30% собівартості?

Якщо підприємство має бажання поборотися за частину витрат, то виправлення помилки необхідно розпочати саме з визначення рівня звичайних цін та складання документації з ТЦО. А вже потім в уточнюючій декларації за 2015 рік виправлення у рядку 3.1.7 додатка РІ має супроводжуватися коригуванням витрат через додаток ТЦ до рівня звичайних цін відповідно до вимог ст. 39 ПКУ.

Рекомендуємо доручити юридичний аудит нашої компанії. Чому? Дізнайтесь на сторінці послуги.

Корисні посилання: компанія бухгалтерських послуг

Коментарів

    Залишити коментар

    Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

    Зв'яжіться з нами