вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Землевласники - ФЛП - плательщики єдиного налога звільнюються від уплати налога за ділянки, які використовуються для господарської діяльності

Нормативний акт. Відповідно до пункту 4 пункту 1 статті 297 Налогового кодексу України, з деякими суб’єктами, які беруть участь у державній податковій програмі «Єдиний налог», а саме, з фізичними особами — підприємців (ФЛП) знімає обов'язки з уплати, підрахунку та декларування в податковому органі земельного налога.

Об'єкт права. До об’єктів даного виду налогообложения відносяться:

  • земельні ділянки, що знаходяться у власності у ФЛП;
  • земельні ділянки, закріплені за ФЛП по праву постійного користування;
  • земельні ділянки, орендовані ФЛП.

Условие. Основним критерієм звільнення від земельного налога служить використання земельної ділянки в господарській (предпринимательской) діяльності суб'єкта — плательщика единого налога. Якщо ж земля, що підлягає обкладенню налогом, експлуатується в особистих цілях, податкові відносини регулюються відповідно до 13 розділу Налогового кодексу України.

Підтвердження. Для підтвердження статусу особи, звільненого від уплати земельного налога, суб'єкт (ФЛП) зобов'язаний підтвердити своє право, надати документ на земельний ділянку. В залежності від форми права власності на земельну ділянку, відповідно до державного органу контролю за місцем знаходження земельної ділянки надається один із наступних документів: свідоцтво про право власності або користування, договір оренди.

Полезные ссылки: аутсорсинг бухгалтерское обслуживание

Коментарів 1

    Залишити коментар

    Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

    Зв'яжіться з нами