вул. Велика Васильківська, 77
м. Київ, Україна

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вих: Сб, Нд

Як наняти надійного бухгалтера?

Правовідносини між замовником — індивідуальним підприємцем або юридичною особою, а також виконавцем — аутсорсинговою компанією, не можна порівнювати зі співпрацею з іншими контрагентами.

У даній ситуації ви довіряєте свою бухгалтерію, надавши доступ до конфіденційної інформації стороннім спеціалістам. Тому важливо вибрати професійного — надійного, кваліфікованого, відповідального.

Основні фактори, що впливають на вибір бухгалтера

 1. Кваліфікація. Ключову роль грає кваліфікація бухгалтера. Спеціаліст повинен мати певні навики, знання та досвід роботи в економічній сфері.
 2. Професійна етика. Виду специфіки роботи економісту доступна конфіденційна інформація про фінансове благосостоянні фірми. Важливо, щоб фахівець дотримувався професійної этики і деонтології і не розголошував відомості, які стали йому відомі при виконанні своїх обов'язків.
 3. Умение способствовать развитию бизнеса. Бухгалтер повинен не тільки формувати первинну документацію, залишати звіти, але й уміти мислити раціонально, приймати руководству пропозиції щодо економії фінансів, оптимізації бізнесу, налогообложень.

Ключові аспекти вибору видаленого бухгалтера

Хотите мінімізувати витрати на зміст штатного економіста і при цьому належним чином організувати ведення бухучета? Оптимальний варіант — аутсорсинг.

При виборі стороннього спеціаліста зверніть увагу на наступні аспекти:

 • Об'єм роботи. Перед тим, як укласти договір з аутсорсинговою компанією, необхідно визначити, які функції буде виконувати бухгалтер — вести первинну документацію, залишаючи звіти, займатися договірною роботою. Від цього залежить кількість спеціалістів, які будуть залучені до аутсорсингу.
 • Характеристика. Речь іде не тільки про кваліфікацію, але і про особистісні якості. Оскільки видалений співробітник не буде постійно під контролем керівника, важливо встановити перечень робіт і терміни виконання. Спеціаліст повинен бути дисциплінованим, організованим і відповідальним, оскільки ви довіряєте йому бюджет своєї фірми.
 • Вибір аутсорсера. На сьогоднішній день є маса компаній, що надають такі послуги. І серед них потрібно вибрати професіонала. Ознакомьтесь з репутацією фірми, перечнем послуг, відгуками клієнтів. Під час бесіди з потенційним аутсорсером виясніть, які бізнес-напрямки він обслуговує, чи є індивідуальні пропозиції конкретно для вашого підприємства.
 • Заключення договору. Обязательное условие сотрудничества заказчика и исполнителя — договор. Уважно вивчіть умови угоди, зверніть увагу на вартість послуг та їх перечень, графік виконання робіт, персональну відповідальність за невиконання або ненадземне виконання обов’язків.

Багато роботодавців здійснюють однотипні помилки та укладають договори з компаніями, які пропонують вартість послуг нижчу за ринкову. Це повинно настораживать, оскільки справжні професіонали цінують вашу працю.

Аудиторських фірм багато, а професіоналів мало. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес працював, як єдиний слабий механізм, зверніться до аудиторської компанії «Кей Солюшнз».

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нашій команді тільки висококваліфіковані фахівці з 12-річним досвідом роботи.

ТОП бухгалтерські послуги: 

Коментарів 1

  Залишити коментар

  Якщо у Вас є питання просто натисніть кнопку...

  Зв'яжіться з нами