ул. Большая Васильковская, 77
г.Киев, Украина

Пн - пт 9:00 - 18:00
Вых: Сб, Вс

Українці, які працюють за кордоном, повинні декларувати свої доходи

В головному управліні ДФС в Одеській області нагадали про те, що громадяни України, які працюють за кордоном тимчасово або постійно  мають сплатити податок на свої доходи. 18% податкова ставка та 1,5% військовий сбір.

Тепер детальніше про умови оплати податку.

Платник податку, в цьому випадку, громадянин України, що працює за кородоном, має подати річну декларацію за 2016 рік. Доходи, що одержані в іноземній валюті (скоріше за все в доларах) перераховуються за валютним курсом НБУ, що діяв в момент нарахування (отримання) вашої декларації.

Як же сплатити податок?

Якщо ви працюєете за кордоном, то повинні надати довідку від державного органу країни, де ви і отримуєте цей дохід. Потім цю довідку особа-резидент, тобто громадянин України, що працює за кордоном, надає в закордонну дипломатичну установу України. Іншими словами в посольство України. Якщо інше не передбачено чинними міжнародними договорами України.

 1. Не підлягають зарахуванню у зменшення податкових зобов'язань платника такі податки, сплачені в інших країнах:
 2. Податки на капітал (приріст капіталу, податки на майно.
 3. Поштові податки.
 4. Податки на реалізацю (продаж).
 5. Інші непрямі податки незалежно від того, чи надежать вони до категорії прибуткових податків або вважаються окремим податками згідно іноземних держав.

Комментариев 1

  Оставить комментарий

  Если у Вас есть вопросы просто нажмите кнопку...

  Свяжитесь с нами